Rybniczanin Dawid Lubrant mistrzem Polski w MMA

Adam Doliba 2021-10-30, Autor:

25-letni zawodnik Academia Gorila Rybnik Dawid Lubrant został mistrzem Polski w MMA.

Dziś w Gliwicach odbyły się drugie mistrzostwa Polski w MMA organizowane przez Stowarzyszenia MMA Polska.

W imprezie znakomicie spisał się Dawid Lubrant z Rybnika, który w kategorii wagowej 83,9 kg zdobył złotym medal.

W walce półfinałowej zawodnik Academia Gorila Rybnik wygrał z reprezentantem Aligatores Fight Club, Adrianem Czyżukiem. W finale pokonał Stepana Haiduka z Ares Fight Club Warszawa.

Oceń publikację: + 1 + 21 - 1 - 9