Wiadomości
Rybnickie Targi Edukacji: jaką szkołę wybrać? (wideo)
Przed młodymi ludźmi trudny wybór. Wkrótce będą musieli zdecydować, którą szkołę ponadgimnazjalną wybrać. Dlatego też jak co roku w pierwszy dzień wiosny organizowane są Rybnickie Targi Edukacji. W tym roku miały one miejsce w Zespole Szkół Budowlanych w Rybniku.
Wybór szkoły to jedna z pierwszych poważnych decyzji w życiu młodego człowieka. Jego wahania co do wyboru tej odpowiedniej są więc zrozumiałe. Szkoły ponadgimnazjalne co roku postanawiają wyjść temu naprzeciw współtworząc Rybnickie Targi Edukacji.
W tym roku gospodarzem tego wydarzenia jest Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku. - To, że dzisiaj jesteście tutaj świadczy o tym, że dojrzale myślicie o swojej przyszłości. Dzisiaj możecie porównać oferty wszystkich szkół ponadgimnazjalnych – zwrócił się do przybyłych uczniów Marek Florczyk, dyrektor ZSB w Rybniku.
Zobacz także
Jak dodał, nie ma jednej gotowej recepty ułatwiającej wybór odpowiedniej szkoły. - Jednakże już dzisiaj jesteście na lepszej pozycji. Bierzecie udział w targach i macie ułatwioną szansę podjąć życiową decyzję – zwrócił uwagę Marek Florczyk.
W podobnym tonie wypowiedział się prezydent Rybnika – Piotr Kuczera. - W życiu trzeba wybierać. Dzisiaj macie szanse do zapoznania się z tym, co ma do zaoferowania miasto i szkoły. Życzę dobrych wyborów i zapoznania się z ofertami – powiedział prezydent.
Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia:
Tagi: Rybnickie Targi Edukacji, Targi Edukacji Rybnik, edukacja Rybnik, szkoły ponadgimnazjalne w Rybniku, Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku, Marek Florczyk, prezydent Piotr Kuczera
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Tłumy na otwarciu Face2Face. Przyjechała policja (foto, wideo)
125460 -
Kawiarnia w Rybniku myślała o otwarciu. Dzisiaj miała „nalot”
43057 -
Brutalny mord w Rybniku. Wrzucili ciało do bagażnika i wywieźli do Żor
37612 -
Uważajcie! Oszuści działają na OLX i WhatsApp'ie
33192 -
Kto otwiera lokal w Rybniku? Jest mapa „zbuntowanych”
32426
Najwyżej oceniane
-
Brutalny mord w Rybniku. Wrzucili ciało do bagażnika i wywieźli do Żor
+178 / -2 -
Kto otwiera lokal w Rybniku? Jest mapa „zbuntowanych”
+233 / -68 -
Ślązacy łączą siły. Mają jeden cel
+239 / -97 -
Gorzkie słowa Mirosława Małka: już nigdy nie zagłosuję na Piotra Kuczerę
+152 / -26 -
Uważajcie! Oszuści działają na OLX i WhatsApp'ie
+125 / -1
Najczęściej komentowane
-
Przez to tak szybko ubywa rybniczan? Zabraliście głos
76 -
Piecha był na gorącej Kubie, by ratować branżę. O obostrzeniach: dura lex, sed lex
58 -
Drugi nalot policji przed klubem w Rybniku. Spisano ponad 130 osób!
49 -
Finał WOŚP za tydzień, ale zbiórka już trwa. Gdzie szukać skarbonek?
46 -
Kawiarnia w Rybniku myślała o otwarciu. Dzisiaj miała „nalot”
42
Alert Rybnik.com.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert