ROW 1964: śnieżny sparing z BKS-em

2016-01-20, Autor:
W bardzo trudnych warunkach rozegrano dzisiaj sparing, w którym zmierzyli się KS ROW 1964 Rybnik i BKS Stal Bielsko-Biała.

Pierwsza połowa owocowała w akcje z obu stron, jednak żadna z nich nie zakończyła się golem. Dopiero w drugiej połowie, w 75. minucie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, strzałem w dolny róg bramki Bednarz zdobył pierwszego gola dla BKS-u. Na kolejne bramki nie trzeba było długo czekać, bo już w 82. minucie wyrównał Drozdowski. Jednak błyskawiczna kontra gości w 83. minucie i ponowne trafienie Bednarza sprawiło, że to BKS cieszył się ze zwycięstwa 2:1.

Kolejny sparing w Rybniku podopieczni trenera Dietmara Brehmera rozegrają z Concordią Knurów. Mecz odbędzie się w środę 27 stycznia o godz. 17:00 w Kamieniu.

Skład ROW-u:
Kajzer (Procek), Jaroszewski (Gojny), Grolik (Grabiec), zawodnik testowany, Orzeł (zawodnik testowany), B. Slisz (Jary), Mandrysz (Koleczko), Płonka (Nowak), Spratek (Szymura), Siwek (Koch), zawodnik testowany (zawodnik testowany, Drozdowski)