ROW 1964 Rybnik zremisował z Unią Książenice

2021-02-04, Autor:

W środowy wieczór ROW 1964 Rybnik rozegrał kolejny sparing. Tym razem rywalem była Unia Książenice.

Mecz ROW-u 1964 Rybnik z Unią Książenice zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla zielono-czarnych zdobył zawodnik testowany. W drugiej połowie Aleksander Folmert nie wykorzystał karnego.

Warto dodać, że w przygotowaniach do sezonu regularnie trenują chłopcy z drużyn młodzieżowych. Są to Jakub Pochcioł (rocznik 2003, pomocnik), Bartosz Barczyk (rocznik 2003, bramkarz), Olaf Sobik (rocznik 2005, pomocnik), Mikołaj Polczyk (rocznik 2002, obrońca), Daniel Rolka (rocznik 2003, obrońca) i Mateusz Cywka (rocznik 2004, pomocnik/napastnik).

ROW 1964 Rybnik – Unia Książenice 1:1

Skład ROW-u 1964 Rybnik:

I połowa: Jona – testowany I, Warmiński, testowany II, Krotofil, Pacholski, Kuzior, Tomaszewski, Pochcioł, testowany III, Krakowczyk

II połowa: testowany IV, Cywka, Warmiński, testowany V, Krotofil, Pacholski, Sobik, Tomaszewski, Folmert, Rolka

Oceń publikację: + 1 + 8 - 1 - 5