ROW 1964 Rybnik znokautowany przez Odrę Wodzisław

2021-02-18, Autor:

W kolejnym sparingu na boisku w Kamieniu piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zmierzyli się z IV-ligową Odrą Wodzisław.

Spotkania z Odrą rybniccy piłkarze nie będą wspominać zbyt dobrze. Już do przerwy przegrywali 0:4. Wynik otworzył Marcin Wodecki, który jeszcze kilka miesięcy temu grał w barwach ROW-u. W pierwszej połowie dwa gole zdobył jeszcze Piotr Zieliński, a jednego dołożył Patryk Dudziński. Ten ostatni to też były piłkarz rybnickiej drużyny.

Po zmianie stron na chwilę przebudzili się podopieczni trenera Rolanda Buchały. Bramki Konrada Warmińskiego i zawodnika testowanego zmniejszyły straty do dwóch goli. Później jednak strzelali już tylko wodzisławianie. Na 5:2 dla Odry podwyższył z rzutu karnego Artur Gać. Pod koniec spotkania dwie bramki dorzucił jeszcze Damian Tarka i mecz zakończył się wynikiem 7:2.

Oceń publikację: + 1 + 16 - 1 - 6