ROW 1964 Rybnik wyszarpał remis w Lubinie

2020-11-14, Autor:

Piorunująca końcówka ROW-u 1964 w Lubinie! W meczu z rezerwami Zagłębia rybniczanie przegrywali do 87. minuty 0:2. Pomimo tego udało im się wyszarpać cenny punkt.

W spotkaniu 17. kolejki III ligi w Lubinie przez dłuższy czas nie zanosiło się na to, że faworyzowane rezerwy Zagłębia pozwolą rybniczanom wywalczyć choćby punkt. Wynik otworzył w 35. minucie Bartosz Zynek, pokonując Daniela Jonę z rzutu karnego. Chwilę po przerwie na 2:0 podwyższył Patryk Kusztal.

Podopieczni trenera Rolanda Buchały nie załamali się takim obrotem spraw i w końcówce meczu doprowadzili do wyrównania. W 87. minucie kontaktowego gola strzelił Jakub Kuczera, a już w doliczonym czasie gry cenny punkt rybniczanom zapewnił Łukasz Krakowczyk.

Po remisie z rezerwami Zagłębia nasi piłkarze zajmują 13. miejsce. Lubinianie plasują się o 5 pozycji wyżej.

W następnej kolejce ROW 1964 podejmie drugą w tabeli Polonię Bytom. Mecz odbędzie się w sobotę 21 listopada o godzinie 13:00 na stadionie przy ul. Gliwickiej.

Zagłębie II Lubin - ROW 1964 Rybnik 2:2 (1:0)

1:0 - Bartosz Zynek (35 - rzut karny), 2:0 - Patryk Kusztal (52), 2:1 - Jakub Kuczera (87), 2:2 - Łukasz Krakowczyk (90)