ROW 1964 Rybnik wygrał w Myszkowie i jest bliżej utrzymania w IV lidze

2024-06-15, Autor:  Adam Doliba

W pierwszym meczu barażowym o utrzymanie w IV lidze piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali na wyjeździe z MKS-em Myszków 2:1.

Przypomnijmy, że ROW 1964 Rybnik i MKS Myszków zajęli 10. miejsca w swoich grupach śląskiej IV ligi. Po tym sezonie obie grupy zostaną połączone.

W pierwszym meczu barażowym o utrzymanie w IV lidze rybniczanie wygrali w Myszkowie 2:1.

Oba gole dla ROW-u 1964 padły w pierwszej połowie. Strzelili je Szymon Balcer i Paweł Mandrysz. Gospodarze odpowiedzieli po zmianie stron tylko jednym trafieniem. Na listę strzelców wpisał się Mateusz Zachara.

Warto dodać, że znakomite zawody rozegrał młody bramkarz zespołu z Rybnika, Dominik Stanny, który w drugiej połowie uchronił swój zespół od utraty większej ilości bramek.

Rewanż odbędzie się we wtorek 18 czerwca o godz. 17:30 na stadionie przy ul. Gliwickiej w Rybniku.

Oceń publikację: + 1 + 46 - 1 - 11

MEN powinno wprowadzić zakaz wyjazdów dziecka na wakacje w trakcie roku szkolnego?