ROW 1964 Rybnik vs. Unia Książenice: dwa gole w doliczonym czasie gry

2021-11-06, Autor:

W ostatnim w tym roku meczu przed własną publicznością ROW 1964 Rybnik zremisował z Unią Książenice 3:3.

Mecz ROW-u 1964 Rybnik z Unią Książenice dostarczył kibicom sporo emocji dosłownie do ostatnich sekund.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1:0. Gola w 25. minucie strzelił 16-latek, Nikodem Juraszczyk. Tuż po zmianie stron ten sam zawodnik podwyższył na 2:0.

W 64. minucie gola kontaktowego dla Unii strzelił Arkadiusz Suchiński, który wykończył dobrą akcję Jarosława Wieczorka. Chwilę później było już 2:2. Do bramki rybniczan ponownie trafił Suchiński.

Prawdziwe emocje zaczęły się po zakończeniu 90. minuty spotkania. Najpierw gola na 3:2 dla ROW-u strzelił Jakub Pochcioł. Gdy wydawało się, że gospodarze odniosą drugie w tym sezonie zwycięstwo przed własną publicznością, na ziemię sprowadził ich Kajetan Florkowski. Bramka w 5. minucie doliczonego czasu gry dała Unii remis 3:3.

ROW 1964 Rybnik - Unia Książenice 3:3 (1:0)

1:0 – Juraszczyk (25), 2:0 – Juraszczyk (47), 2:1 – Suchiński (64), 2:2 – Suchiński (69), 3:2 – Pochcioł (90+1), 3:3 – Florkowski (90+5)

ROW 1964 Rybnik: Kapusta Paweł - Janik Jan (K), Jakubowski Piotr, Stolz Cezary, Pochcioł Jakub (90' Piekorz Dominik), Baranskyi Yaroslav, Warmiński Konrad (81' Byzdra Adam), Cywka Mateusz (60' Kunat Bartosz), Juraszczyk Nikodem, Pieczka Michał (73' Wiora Olivier), Sobik Olaf

Unia Książenice: Wacławiec Karol - Wieczorek Jarosław, Czech Tomasz, Wojtala Igor, Skrenik Kacper, Kostecki Kamil (K), Bennek Mateusz, Suchiński Arkadiusz, Koch Krzysztof (55' Skowronek Wiktor), Koleczko Damian, Florkowski Kajetan

14. kolejka II grupy śląskiej Zina IV ligi: Spójnia Landek - Orzeł Łękawica, LKS Bestwina - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0:5 LKS Bełk - Kuźnia Ustroń 3:0 LKS Czaniec - Czarni Gorzyce 2:0 Piast II Gliwice - GKS II Tychy 0:3 Drzewiarz Jasienica - MRKS Czechowice-Dziedzice 0:1 ROW 1964 Rybnik - Unia Książenice 3:3 Czarni-Góral Żywiec - Unia Turza Śląska 0:4

1. LKS Bełk 14 32 10 2 2 32-14
2. GKS II Tychy 14 32 10 2 2 43-13
3. Unia Turza Śląska 14 26 8 2 4 34-22
4. Piast II Gliwice 14 21 5 6 3 24-17
5. LKS Czaniec 14 21 5 6 3 24-21
6. Drzewiarz Jasienica 14 21 6 3 5 21-24
7. MRKS Czechowice-Dziedzice 14 20 5 5 4 24-17
8. Spójnia Landek 13 19 4 7 2 22-15