ROW 1964 Rybnik stracił zwycięstwo w Kluczborku w 90. minucie

2019-08-10, Autor:

W 2. kolejce III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik remisowali na wyjeździe z MKS-em Kluczbork 3:3.

Początek meczu w Kluczborku należał do rybniczan, którzy swoją przewagę udokumentowali dwoma bramkami. Na listę strzelców wpisali się Jakub Kuczera i Przemysław Szkatuła.

Gola kontaktowego gospodarze zdobyli tuż przed przerwą. Bramkarza ROW-u 1964 pokonał Adrian Kowalski. Kilkadziesiąt sekund po zmianie stron wyrównał Bartosz Włodarczyk.

Rybniczanie ponownie wyszli na prowadzenie w 52. minucie. Do bramki MKS-u trafił Radosław Dzierbicki. Gdy wydawało się, że ROW 1964 będzie cieszył się ze zwycięstwa, w 90. minucie Kamil Nitkiewicz wykorzystał rzut wolny i dał swojej drużynie cenny jeden punkty.

Tym samym w drugim meczu tego sezonu podopieczni trenera Jacka Trzeciaka zanotowali drugi remis. Przypomnijmy, że na inaugurację sezonu III ligi rybniczanie podzielili się punktami ze Ślęzą Wrocław.

W 3. kolejce ROW 1964 Rybnik podejmie rezerwy Górnika Zabrze. Mecz odbędzie się w sobotę 17 sierpnia o godzinie 17:00 na stadionie przy ul. Gliwickiej.

MKS Kluczbork – ROW 1964 Rybnik 3:3 (1:2)

0:1 - Kuczera (16), 0:2 - Szkatuła (32), 1:2 - Kowalski (42), 2:2 - Włodarczyk (46), 2:3 - Dzierbicki (52), 3:3 - Nitkiewicz (90)

MKS: Stodoła – Orłowicz, Gierak, Szukiełowicz, Nitkiewicz – Jantos (72’ Jurasik), Szepeta (78’ Nykiel), Herasymow, Luptak (45’ Włodarczyk), Ryś (63’ Jaszczak) – Kowalski

ROW 1964: Łubik – Janik, Pacholski, Krotofil, Szkatuła, Jary, Spratek (89’ Polok), Plizga, Wodecki (81’ Niedźwiedzki), Dzierbicki, Kuczera (67’ Piejak)

Żółte kartki: Luptak, Nitkiewicz – Janik, Krotofil