ROW 1964 Rybnik remisuje z Unią Turza Śląska

2022-05-29, Autor:

W 28. kolejce IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali przed własną publicznością z trzecią w tabeli Unią Turza Śląska.

Mecz na stadionie przy ul. Gliwickiej lepiej rozpoczęli przyjezdni, którzy w 11. minucie objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Mariusz Wanglorz. W drugiej połowie rybniczanie wyrównali. W 69. minucie gola na wagę punktu strzelił Jakub Pochcioł. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Do zakończenie sezonu pozostały dwie kolejki. W niedzielę 5 czerwca o godzinie 17:00 ROW 1964 zmierzy się na wyjeździe z Unią Książenice. Tydzień później rybniczanie zakończą sezon meczem u siebie z MRKS-em Czechowice-Dziedzice.

ROW 1964 Rybnik - Unia Turza Śląska 1:1 (0:1)

0:1 – Wanglorz (11), 1:1 – Pochcioł (69)

Wyjściowy skład ROW-u 1964 Rybnik: 12. Paweł Kapusta 2. Jan Janik (K) 4. Arkadiusz Lalko 7. Przemysław Brychlik 8. Jakub Pochcioł 10. Yaroslav Baranskyi 11. Konrad Warmiński 17. Kasjan Szewieczek 20. Michał Pieczka 27. Marek Krotofil 97. Olaf Sobik

Ławka rezerwowych: Bartosz Barczyk - Jacek Hadam, Mateusz Cywka, Mateusz Papierok, Nikodem Juraszczyk, Dominik Piekorz, Olivier Wiora

28. kolejka śląskiej II grupy Zina IV ligi: Spójnia Landek - Czarni-Góral Żywiec 3:0 (walkower) ROW 1964 Rybnik - Unia Turza Śląska 1:1 Drzewiarz Jasienica - Unia Książenice 2:5 Piast II Gliwice - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:2 LKS Czaniec - GKS II Tychy 2:2 LKS Bełk - Czarni Gorzyce 2:0 LKS Bestwina - Kuźnia Ustroń 0:6 Orzeł Łękawica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4:0

1. GKS II Tychy 28 61 19 4 5 82-27
2. LKS Bełk 27 55 17 4 6 53-34
3. Unia Turza Śląska 28 52 16 4 8 61-40
4. Piast II Gliwice 28 49 14 7 7 57-39
5. MRKS Czechowice-Dziedzice 28 48 14 6 8 56-34
6. Kuźnia Ustroń 28 47 13 8 7 46-32
7. LKS Czaniec 27 45 12 9 6 50-37
8. Spójnia Landek 28 38 10 8 10 47-43