ROW 1964 Rybnik: remis z Górnikiem II Zabrze na zakończenie obozu w Kamieniu

2019-01-26, Autor:

Na zakończenie obozu w Kamieniu piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali z rezerwami Górnika Zabrze 3:3.

Przypomnijmy, że od poniedziałku piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przebywali na obozie w Ośrodku Przygotowań Sportowych w Kamieniu. W środę rozegrali sparing z III-ligowym Podhalem Nowy Targ, przegrywając 1:2. Dziś, na zakończenie obozu, zmierzyli się z rezerwami Górnika Zabrze. Mecz zakończył się remisem 3:3. Dwa gole dla ROW-u zdobył Kamil Spratek. Remis w ostatniej minucie uratował Mateusz Bukowiec.

Po kilku dniach przerwy podopieczni Jacka Trzeciaka powrócą do treningów na własnych obiektach.

W nadchodzącym tygodniu rybniczanie rozegrają dwa mecze sparingowe – w piątek 1 lutego z Odrą Opole oraz w sobotę 2 lutego z Rekordem Bielsko-Biała.

Na boiska II ligi piłkarze ROW-u wrócą w sobotę 2 marca. Wtedy na stadion przy ul. Gliwickiej zawita Elana Toruń.

ROW 1964 Rybnik – Górnik II Zabrze 3:3 (2:1)

Gole dla ROW-u:
1:0 - Kamil Spratek (5)
2:1 - Kamil Spratek (44)
3:3 - Mateusz Bukowiec (90)

Skład ROW-u: Aleksander Łubik – Szymon Jary, Paweł Jaroszewski, Marek Krotofil, Jan Janik, zawodnik testowany, Krzysztof Koch, Mateusz Mazurek, Robert Tkocz, Kamil Spratek, Przemysław Brychlik

Grali również: Dawid Wrzosek, zawodnik testowany, Bartosz Kunat, Damian Koleczko, Michał Rostkowski, Bartłomiej Polok, Mateusz Bukowiec, Dominik Zawadzki, Piotr Dudzik, Radosław Dzierbicki

Oceń publikację: + 1 + 8 - 1 - 4