ROW 1964 Rybnik: nowy piłkarz i dwa sparingi

2021-02-11, Autor:

Nowym piłkarzem ROW-u 1964 został Cezary Stolz. Rybniczanie mają za sobą dwa kolejne sparingi – z Unią Książenice i Pniówkiem Pawłowice Śląskie.

17-letni obrońca Cezary Stolz został nowym zawodnikiem ROW-u 1964 Rybnik. Młody piłkarz podpisał kontrakt do 31 grudnia 2022 roku.

Wychowanek LZS-u Bojano ma za sobą występy juniorskie w swym macierzystym klubie oraz w AP Pogoni Szczecin. Jesienią zagrał w 14 spotkaniach na poziomie III ligi w drużynie Chemika Police.

Piłkarze ROW-u 1964 od 6 lutego przebywają na obozie przygotowawczym w Kamieniu. We wtorek rozegrali sparing z czwartoligową Unię Książenice i wygrali 3:0. Wszystkie gole strzelili zawodnicy testowani.

Następny sparing już dzisiaj (10 luty), godz. 16:30. Naszym rywalem będzie Pniówek Pawłowice.

W środę rybniczanie zaliczyli kolejny sparing. Tym razem przegrali z ligowym rywalem, Pniówkiem Pawłowice Śląskie 0:3.

W sobotę piłkarze ROW-u 1964 zakończą obóz wyjazdowym sparingiem z Odrą Wodzisław. Mecz odbędzie się na boisku w Nieboczowach.

ROW 1964 Rybnik – Unia Książenice 3:0

Skład ROW-u (I połowa): Jona – Warmiński, Krotofil, testowany I, testowany II, Kuzior, Tomaszewski, Pochcioł, testowany III, Kuczera, testowany IV

II połowa: Jona – testowany V, Janik, Pacholski, Rolka, testowany VI, testowany VII, Sobik, testowany VII, Folmert, Kukuła

ROW 1964 Rybnik – Pniówek Pawłowice Śląskie 0:3

Skład ROW-u (I połowa): Jona – testowany, Pacholski, testowany, Tomaszewski, Pochcioł, Kuzior, testowany, testowany, Kuczera, Warmiński

II połowa: Jona (65’ Barczyk) – Polczyk, testowany, Janik, Kukuła, Sobik, testowany, testowany, Folmert, testowany, testowany

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 8