ROW 1964 Rybnik: niespodzianka na koniec rundy jesiennej

2021-11-14, Autor:

W ostatnim ligowym spotkaniu w tym roku piłkarze ROW-u 1964 Rybnik sprawili miłą niespodziankę swoim kibicom i wygrali na wyjeździe z MRKS-em Czechowice-Dziedzice.

Na boisku w Czechowicach-Dziedzicach gospodarze objęli prowadzenie w 34. minucie po golu Gołucha. Rybniczanie wyrównali przed przerwą za sprawą Warmińskiego.

W końcówce spotkania zabłysnął Kunat. Jego dwie bramki sprawiły, że ROW 1964 wygrał 3:1 i zgarnął 3 punkty.

Było to ostatnie spotkanie rybniczan w rundzie jesiennej. Przed nimi przerwa zimowa, którą spędzą na 13. pozycji w tabeli IV ligi.

W dotychczasowych 15 spotkaniach ROW 1964 zanotował 3 zwycięstwa, 6 remisów i 6 porażek.

MRKS Czechowice-Dziedzice - ROW 1964 Rybnik 1:3 (1:1)

1:0 - Gołuch (34), 1:1 - Warmiński (40), 1:2 - Kunat (83), 1:2 - Kunat (87)

15. kolejka – śląska II grupa Zina IV ligi: Unia Turza Śląska - Spójnia Landek 1:0 Unia Książenice - Czarni-Góral Żywiec 3:0 MRKS Czechowice-Dziedzice - ROW 1964 Rybnik 1:3 GKS II Tychy - Drzewiarz Jasienica 1:0 Czarni Gorzyce - Piast II Gliwice 2:1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Bełk 0:1 Orzeł Łękawica - LKS Bestwina 2:2 LKS Czaniec - Kuźnia Ustroń 3:2

1. LKS Bełk 15 35 11 2 2 33-14
2. GKS II Tychy 15 35 11 2 2 44-13
3. Unia Turza Śląska 15 29 9 2 4 35-22
4. LKS Czaniec 15 24 6 6 3 27-23
5. Piast II Gliwice 15 21 5 6 4 25-19
6. Drzewiarz Jasienica 15 21 6 3 6 21-25
7. Orzeł Łękawica 14 20 5 5 4 24-27
8. MRKS Czechowice-Dziedzice 15 20 5 5 5 25-20