ROW 1964 Rybnik: gol Konrada Warmińskiego na wagę 3 punktów

2022-05-03, Autor:

W zaległym meczu 19. kolejki IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik pokonali na stadionie przy ul. Gliwickiej rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Pierwotnie mecze 19. kolejki IV ligi miały odbyć się w weekend 2-3 kwietnia, ale z powodu kiepskich warunków atmosferycznych i złego stanu boisk zostały zaplanowane na 3 maja.

Jednym z przełożonych spotkań było starcie ROW-u 1964 Rybnik z Podbeskidziem II Bielsko-Biała.

Dzisiejszym mecz szybko ułożył się po myśli gospodarzy, którzy już w 6. minucie objęli prowadzenie. Bramkarza gości pokonał Konrad Warmiński. Jak się później okazało, było to jedyne trafienie tego dnia i ROW 1964 mógł cieszyć się ze zwycięstwa 1:0.

Warto dodać, że w ostatnich minutach rybniczanie grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Arkadiusza Lalko.

Kolejnym wyjazdowym rywalem ROW-u 1964 będzie Piast II Gliwice.

ROW 1964 Rybnik - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:0 (1:0)

1:0 - Konrad Warmiński (6)

ROW 1964 Rybnik – wyjściowy skład: Paweł Kapusta - Jan Janik (K), Daniel Rolka, Arkadiusz Lalko, Przemysław Brychlik, Jakub Pochcioł, Łukasz Krakowczyk, Yaroslav Baranskyi, Konrad Warmiński, Marek Krotofil, Olaf Sobik.

Ławka rezerwowych: Bartosz Barczyk - Jacek Hadam, Mateusz Cywka, Olivier Wiora, Nikodem Juraszczyk, Dominik Piekorz, Michał Pieczka.

19. kolejka śląskiej II grupy Zina IV ligi: MRKS Czechowice-Dziedzice - Spójnia Landek, Unia Książenice - GKS II Tychy, Unia Turza Śląska - Czarni Gorzyce, Czarni-Góral Żywiec - Kuźnia Ustroń 0:3 (walkower), ROW 1964 Rybnik - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:0, Drzewiarz Jasienica - Orzeł Łękawica, Piast II Gliwice - LKS Bestwina, LKS Czaniec - LKS Bełk