ROW 1964 przegrał z Nadwiślanem

2016-04-09, Autor:
Piłkarze ROW-u przegrali z walczącym o utrzymanie Nadwiślanem Góra, choć prowadzili po bramce Pawła Mandrysza.

W 25. kolejce II ligi ROW 1964 zmierzył się na wyjeździe z Nadwiślanem Góra. Prowadzenie rybniczanom dał w 25. minucie Paweł Mandrysz. Po kilkunastu minutach gospodarze wyrównali po strzale Tomasza Margola. Tuż przed przerwą zwycięską bramkę dla Nadwiślana strzelił Mohamed Essam.

Następny mecz piłkarze ROW-u 1964 rozegrają na własnym boisku z walczącym o awans Zniczem Pruszków. Spotkanie zostanie rozegrane w piątek 15 kwietnia o godzinie 19:00.

Nadwiślan Góra - ROW 1964 Rybnik 2:1 (2:1)

0:1 - Paweł Mandrysz (25), 1:1 - Tomasz Margol (37), 2:1 - Mohamed Essam (45)

Nadwiślan Góra: Błąkała – Korneta, Wójcik, Ceglarz, Bedronka – Kaszok, Wailuk, Essam (71. Ogrocki) , Widuch (75. S Musiolik) , Margol – Bętkowski

KS ROW 1964 Rybnik: Kajzer – Janik (64. Nowak), Grolik, Krotofil, Muszalik – Siwek (70. Reinhard) , Gojny, Musiolik, Jary, Mandrysz (86. Dzierbicki) – Gładkowski (46. Płonka)

Czerwone kartki: Ceglarz (65), Nowak (90)