ROW 1964: porażka z Unią Turza Śląska na tydzień przed startem rundy wiosennej II ligi

2017-02-25, Autor:

W ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej rybniccy piłkarze przegrali z Unią Turza Śląska.

Dziś na boisku RKP przy ul. Gliwickiej rybniczanie rozegrali ostatni sparing przed rundą wiosenną II ligi. Przegrali w nim z trzecioligową Unią Turza Śląska 0:2.

ROW 1964 Rybnik grał w następującym składzie:

I połowa: Daniel Kajzer - Jan Janik, Dawid Bober, Marián Jarabica, Dawid Gojny, Dominik Budzik, Szymon Jary, Mariusz Zganiacz, Paweł Jaroszewski, Przemysław Brychlik, Sebastian Musiolik.

II połowa: Kacper Rosa - Jan Janik, Marián Jarabica, Tomasz Balul, Szymon Popiela, Damian Koleczko, Damian Gorzawski, Mariusz Muszalik, Sebastian Siwek, Marek Gładkowski, Dawid Drozdowski.

Grali także: Dawid Kalisz, Kamil Spratek.

Runda wiosenna II ligi ruszy 3 marca w Bytomiu meczem Polonii z Wartą Poznań. Dzień później o godzinie 13:00 na boisku w Stargardzie swoje spotkanie rozpoczną piłkarze ROW-u.

20. kolejka II ligi (3-5 marca):