ROW 1964: planowe zwycięstwo w Koszalinie

2018-04-27, Autor:

W 28. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik pokonali na wyjeździe Gwardię Koszalin 4:1.

Rybniccy piłkarze pojechali do Koszalina po 3 punkty i cel swój osiągnęli w stu procentach. Podopieczni trenera Marka Koniarka wygrali z ostatnią w tabeli Gwardią aż 4:1.

Wynik w 34. minucie otworzył golem z rzutu karnego Mariusz Muszalik. W 61. minucie wyrównał Robert Ziętarski. Chwilę później rybniczan na prowadzenie 2:1 wyprowadził Kamil Spratek. Rywala w końcówce spotkania dobili Dawid KaliszPaweł Jaroszewski.

W 29. kolejce II ligi ROW 1964 Rybnik podejmie na stadionie przy ul. Gliwickiej MKS Kluczbork. Mecz odbędzie się w piątek 4 maja o godzinie 19:00.

Gwardia Koszalin - ROW 1964 Rybnik 1:4 (0:1)

0:1 - Mariusz Muszalik (34 - rzut karny), 1:1 - Robert Ziętarski (61), 1:2 - Kamil Spratek (68), 1:3 - Dawid Kalisz (85), 1:4 - Paweł Jaroszewski (87)