zamknij

Sport i rekreacja

ROW 1964: licencja z nadzorem infrastrukturalnym

Po posiedzeniu Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN klub ROW 1964 Rybnik otrzymał licencję, jednak w tym sezonie został nałożony na klub nadzór infrastrukturalny.

Dokładnie określając niespełnione zostały warunki dotyczące wyposażenia obiektu w 14-miejscowe ławki dla rezerwowych zgodnie z kryterium I.23 Podręcznika Licencyjnego oraz braku zadaszonego stanowiska dla noszowych wg kryterium I.23. Braki należy uzupełnić do 15 lipca br.

Reklama

Klub wraz z zarządcą obiektu Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji są zobowiązani do uzupełnienia braków w wyżej wskazanym terminie.

Ponadto ze względu na niedziałające awaryjne zasilanie, mecze na Stadionie Miejskim w Rybniku nie mogą odbywać się przy sztucznym świetle.

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~Extraliga_1 2018-06-14 15:44:22

  "Ponadto ze względu na niedziałające awaryjne zasilanie, mecze na Stadionie Miejskim w Rybniku nie mogą odbywać się przy sztucznym świetle" - czy ktoś jest gospodarzem tego stadionu?
  Zimą mieliśmy przykład z ogrzewaniem boiska, które jest ale go nie ma. Teraz mamy oświetlenie, które jest ale go nie ma. Słyszałem też o drenażu boiska, który się zapadł po jednym z koncertów kiedy widzów wpuszczono na płytę boiska. Następne tego rodzaju koncerty robiono już bez widowni na płycie boiska.

  16 1
 • ~7dyzio1 2018-06-14 18:04:02

  Zasilanie już sprzedali do Jastrzębia tak jak parę lat temu :-)

  12 2

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy w Rybniku istnieje problem związany ze spożywaniem alkoholu przez osoby małoletnie?


Oddanych głosów: 1746