zamknij

Wiadomości

Rondo ER już przejezdne. Utrudnienia pojawiły się za to na Rybnickiego

2016-05-31, Autor: bf

Dobra informacja dla kierowców, rondo ER łączące ulice: Rudzką, Podmiejską i Góreckiego zostało oddane do użytku. Jednakże, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami magistratu w poniedziałek ruszył remont ul. Rybnickiego.

Reklama

Przypomnijmy, że 16 maja rozpoczął się remont ronda ER (Rudzka-Podmiejska-Góreckiego). Prace polegały na wymianie asfaltu. Na szczęście kierowcy mogą przejeżdżać przez powyższe miejsce już bez żadnych utrudnień.

Jednakże, w poniedziałek rozpoczął się przełożony w czasie remont ul. Rybnickiego. Prace miały się rozpocząć 18 maja, ale ze względu na fakt, że kierowcy nie przyzwyczaili się do nowej organizacji ruchu w związku z remontem mostu na ul. Raciborskiej, zdecydowano o przesunięciu w czasie naprawy. Odcinek od skrzyżowania z ul. Brudnioka do skrzyżowania z Cmentarną będzie zamknięty dla ruchu na około tydzień.

Wprowadzono objazd:

• Objazd do ulicy Brudnioka:

Ulicą Rybnickiego, ulicą Cmentarną, ulicą Cegielnianą, ulicą Rybnickiego do ulicy Brudnioka,

• Objazd do ulicy Rybnickiego:

Ulicą Cegielnianą, ulicą Cmentarną do ulicy Rybnickiego

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (5):
 • ~LEMUR 2016-05-31 09:30:09

  Rondo ER oddano wczoraj? Już przed Bożym Ciałem był bezproblemowy przejazd. Nie pamiętam czy już nie od poniedziałku / wtorku. Także "Od wczoraj kierowcy mogą przejeżdżać przez powyższe miejsce bez żadnych utrudnień" mogli już wcześniej ;)

  0 0
 • ~Teddy 2016-05-31 10:42:35

  ..."ale ze względu jednak na fakt," - gratulacje dla redakcyjnych polonistów :-)

  0 0
 • ~turistas 2016-05-31 11:54:57

  Popatrzcie na zdjęcie tego ronda i w tle te reklamy - ohyda! Rybnik był by ładniejszy bez tych tandetnych plandek na płotach. A jak już mowa w art. o ul. Rudzkiej, to droga redakcjo - mogli byście się dowiedzieć, jaki poślizg mają budowlańcy na Rudzkiej w Stodołach? Co kilka tygodni przejeżdżam w kierunku Rud Wielkich i powiem szczerze - za bardzo postępu nie widać, a o tym, że zawsze na budowie obojętnie o której porze się jedzie mam wrażenie, że już fajrant... ale ciii ;)

  0 0
 • ~ 2016-05-31 15:16:01

  TURISTAS - racja. I zobaczcie, jak w takim gąszczu napisów nieczytelne robią się drogowskazy

  0 0
 • ~Sznyta 2016-06-02 01:42:43

  A czy ktoś w ogóle zwrócił uwagę na stan kostki betonowej na rondzie ER? Co to za debil tam to ustalał, że w trakcie tak zwanego "remontu" ronda nie wymieniono tejże kostki? Pewnie trzeba byłoby przedłużyć remont o jakieś 15 miesięcy... nędza w tej wiosce, nędza.......

  0 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Miasto Rybnik powinno budować mieszkania komunalne?

Oddanych głosów: 1133