zamknij

Wiadomości

Quiz: co wiesz o inwestycjach miejskich w Rybniku?

2017-07-09, Autor: 

Miasto, które nie planuje i nie przeprowadza inwestycji stoi w miejscu. Rybnik do nich nie należy. Co roku w naszym mieście remontuje się drogi, modernizuje obiekty lub buduje je od podstaw. Jesteśmy ciekawi, czy i co wiecie o inwestycjach przeprowadzonych w Rybniku. Zapraszamy do zabawy!

Reklama

Miasto Rybnik bardzo zmieniło się w ostatnich latach, w dużej mierze dzięki finansom pochodzącym z programów Unii Europejskiej. Sprawdzamy dziś, jak dużo wiecie o miejskich inwestycjach.

Jesteśmy ciekawi, czy udało Wam się odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania. Nie zapomnijcie podzielić się swoimi wrażeniami i wynikiem w komentarzu.

Jeśli macie pomysł na ciekawy quiz, napiszcie do nas na adres: [email protected].

Zapraszamy do zabawy!

Quiz: co wiesz o inwestycjach miejskich?

Quiz: co wiesz o inwestycjach miejskich?

Miasto, które nie planuje i nie przeprowadza inwestycji stoi w miejscu. Rybnik do nich nie należy. Co roku w naszym mieście remontuje się drogi, modernizuje obiekty lub buduje je od podstaw. Jesteśmy ciekawi, czy i co wiecie o inwestycjach przeprowadzonych w Rybniku. Zapraszamy do zabawy!

Rozwiąż quiz

Oceń publikację: + 1 + 10 - 1 - 5

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jesteś za powstaniem legalnego toru do driftu w Rybniku?
Oddanych głosów: 4027