Puchar Polski: TS ROW Rybnik dzielnie walczył z Medykiem Konin

2019-11-24, Autor:

W IV rundzie Pucharu Polski TS ROW Rybnik podejmował na boisku w Kamieniu aktualnego wicelidera ekstraligi Medyka Konin.

Początek meczu był wyrównany i ciężko było dostrzec, że ROW to drużyna grająca jedną ligę niżej. W połowie pierwszej części meczu Medyk zaczął przejmować kontrolę nad spotkaniem, co przełożyło się na bramkę w 33. minucie. ROW próbował zbliżyć się jeszcze pod bramkę gości i strzelić gola wyrównującego, jednak bezskutecznie.

Pomimo tego, że w środku pola miejscowe nie ustępowały wicemistrzyniom Polski, to jednak w drugiej połowie piłkarki Medyka strzeliły drugą bramkę. Rybniczanki cały czas były aktywne, czego efektem kontaktowa bramka zdobyta w ostatnich minutach spotkania. Po kontrze do bramki rywalek trafiła Dominika Głowacka.

Piłkarki ROW-u ambitnie walczyły do końca i próbowały jeszcze strzelić bramkę dającą remis. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Medyka Konin 2:1.

Oceń publikację: + 1 + 7 - 1 - 1