zamknij

Wiadomości

Przybędzie miejsc w rybnickich przedszkolach

2013-07-23, Autor: jp
Rybnik otrzymał 4 miliony złotych na stworzenie 15 nowych oddziałów w miejskich przedszkolach.

Reklama

Rybnik już wkrótce rozpocznie projekt "Szczęśliwa 15. Program uruchomienia 15 dodatkowych oddziałów w przedszkolach w Rybniku". Nowe miejsca przedszkolne będą przeznaczone dla dzieci w wieku 3-5 lat.Za ponad 4 mln zł nie tylko zostaną utworzone nowe miejsca w przedszkolach. Pieniądze posłużą także wyposażeniu sal w odpowiednie meble, sprzęt multimedialny i zabawki edukacyjne. Z tej kwoty będą też sfinansowane wycieczki edukacyjne oraz profesjonalna opieka logopedyczna razem z diagnozę i ewentualnym leczeniem wad wymowy.

Pieniądze na realizację "Szczęśliwa 15" Rybnik otrzymał z funduszy unijnych.
Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 2

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~mgmg 2013-07-23 09:02:57

  Brak informacji kiedy powstaną utworzone dodatkowe miejsca - w tym roku, czy może wiąże się to z budową nowych placówek i trzeba będzie poczekać kilka lat?

  3 0
 • ~ 2013-07-23 09:08:20

  w tym roku, w "moim" zlikwidowali stołówkę :), i dzieci będą jadły w salach, a w szatniach są juz nowe szafeczki dla dzieci
  w innym przedszkolu jest podobnie. wiec od września będą te miejsca.

  7 0
 • ~tomaszwyka 2013-07-23 09:49:32

  BARDZO ŁADNIE !!!!!!!! GRATULUJE DOBREJ PRACY!!!!! CORAZ WIĘCEJ W RYBNIKU DZIEJE SIĘ NA PLUS!!! NAWET W TVN O NAS MÓWILI W STYLU "Jako jedyne miasto w Polsce....."- jestem dumnym Rybniczaninem ;)

  0 4

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Na czym Miasto Rybnik powinno oszczędzać?

Oddanych głosów: 2297