PP w judo: Zuzanna Łogożna (Polonia Rybnik) na podium w Oleśnicy

2018-11-30, Autor:

Dżudoczka Polonii Rybnik, Zuzanna Łogożna, wywalczyła brązowy medal Międzynarodowego Pucharu Polski w Oleśnicy.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się zawodniczki Polonii Rybnik w Pucharze Polski.

Zuzanna Łogożna (57 kg) łącznie wygrała trzy walki, ulegając jedynie złotej medalistce, utytułowanej Holenderce, Plueni Cornelisse. Reprezentantka rybnickiego klubu zdobyła brązowy medal.

W Oleśnicy walczyła również Natalia Kuczek-Feć (52 kg), która została sklasyfikowana na 7. miejscu.

Obie dziewczyny potwierdziły swoją dobrą formę i miejsce w czołówce juniorek w Polsce.

W tym samym czasie miał miejsce Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Turniej Nadziei Olimpijskich. W nim wysokie 5. miejsce zajęła Karolina Mika (48 kg), która wygrała dwie walki.

Warto dodać, że bezpośrednio po starcie w zawodach Polonia Rybnik doskonaliła swoją technikę w międzynarodowym campie w Oleśnicy. Wzięli w nim udział reprezentanci Gruzji, Kazachstanu, Holandii, Niemiec, Azerbejdżanu, Czech, Ukrainy i Polski.

Oceń publikację: + 1 + 19 - 1 - 12