zamknij

Wiadomości

Pożar w Jejkowicach. Jedna osoba w szpitalu

2010-03-22, Autor: pw
W sobotę doszło do pożaru w domu jednorodzinnym przy ul. Granicznej w Jejkowicach. W wyniku odniesionych obrażeń, jedna osoba trafiła do szpitala.

Reklama

Straż pożarna została powiadomiona o pożarze o godzinie 13:40. Na miejscu okazało się, że jego przyczyną jest nieszczelność przewodu kominowego. Ogień zajął wyposażenie jednego z pokoi. Straty oszacowano na 20 tys. złotych. W wyniku odniesionych obrażeń do szpitala trafił 69-letni lokator domu.
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~maximax 2010-03-22
  19:00:15

  0 0

  Zadymienie w budynku wielorodzinnym - Rybnik, ul. Zebrzydowicka (18-03-2010, 19:05)
  Zadymienie powstało z pieca centralnego ogrzewania, znajdującego się w pomieszczeniu piwnicznym budynku wielorodzinnego, na skutek niedrożnego przewodu kominowego.
  Zadymienie obejmowało część piwniczną oraz dwa mieszkania na pierwszym piętrze. Działania jednego zastępu JRG Rybnik (GBA 2,5/16 - 6 ratowników) polegały na sprawdzeniu wszystkich mieszkań, wygaszeniu pieca centralnego ogrzewania, oddymieniu budynku i dokonaniu pomiarów na obecność tlenku węgla (wynik 0 ppm). Pomiary wykonano w pomieszczeniach wstępnie przewietrzonych przez lokatorów. Troje dzieci oraz dwie kobiety (lokatorzy mieszkań na I piętrze) zostali zabrani przez Zespół Ratownictwa Medycznego do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rybniku.
  Działania trwały 67 minut.

 • ~michaszs 2010-03-22
  21:49:59

  0 0

  Co koledze dało skopiowanie tej informacji ze strony komendy miejskiej PSP w Rybniku ( www.kmpsprybnik.pl) ??

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Co widzielibyście w miejscu dawnego Praktikera?


Oddanych głosów: 2218