zamknij

Organizacje pozarządowe

Poszukiwany: najaktywniejszy gimnazjalista

2012-11-11, Autor: bm
Organizacje korzystające z pomocy wolontariuszy w wieku gimnazjalnym mogą ich zgłaszać do konkursu na „Najaktywniejszego gimnazjalistę roku”.

Reklama

Celem konkursu jest promocja wolontariatu wśród młodzieży i wyróżnianie tych, którzy pomimo obowiązków szkolnych działają na rzecz organizacji pozarządowych, szkół, domów kultury, bibliotek, ośrodków sportu i rekreacji, ośrodków pomocy społecznej.

Kandydatów należy zgłaszać pisemnie na specjalnym formularzu, który pobrać można na stronie cris.org.pl. Na podstawie nadsyłanych zgłoszeń ostatecznego wyboru najaktywniejszego gimnazjalisty dokona Kapituła Konkursu. Spośród zgłoszonych kandydatów Kapituła Konkursu wytypuje jednego zwycięzcę oraz dwie osoby wyróżnione.

 

Główną nagrodą w konkursie jest 250 zł. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi podczas Rybnickiej Gali Wolontariatu, która odbędzie się 5 grudnia.

 

Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 6

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~ 2012-11-11
  02:15:16

  0 0

  znajdziecie w MONARze

 • ~norton 2012-11-11
  11:56:26

  0 0

  Ten chłopak z Boguszowic co 3 raz uciekł z domu w tym roku

 • ~p2chrunch 2012-11-14
  12:04:59

  0 0

  250 złotych za służbę w NGOesach? To jest szantaż. Przekaz jest taki: jesteś obywatelem? Służ w NGO's. Ale podprogowy przekaz jest taki: Służ im i legitymizuj ich działalność w Polsce. Chodzi mi o te największe i najszkodliwsze. Reszta jest może ok.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy w Rybniku-Kamieniu powinno być reanimowane pole kempingowe?
Oddanych głosów: 412