Polonia Rybnik: Szymon Szulik mistrzem Polski młodzików w judo. Adrian Stefański ze srebrem

2020-12-20, Autor:

W mistrzostwach Polski młodzików w judo bardzo dobrze spisali się reprezentanci Polonii Rybnik. Złoty medal wywalczył Szymon Szulik, a srebrny – Adrian Stefański.

W ubiegłym roku w mistrzostwach Polski młodzików w Jastrzębiu-Zdroju złoto w kategorii wagowej do 66 kg zdobył Dawid Szulik. W kolejnej edycji imprezy, która kilka dni temu odbyła się w Poznaniu, również złoty medal, ale w kategorii wagowej do 60 kg, wywalczył jego młodszy o 2 lata brat Szymon.

Srebrny krążek dla Polonii Rybnik w kategorii wagowej do 46 kg zdobył Adrian Stefański, który w finałowej walce przegrał z Wojciechem Galińskim z MKS-u Truso Elbląg.

Ogółem w Poznaniu wystartowało 459 dżudoków – 143 dziewczęta i 316 chłopców.

Oceń publikację: + 1 + 98 - 1 - 3