Po wygranej ROW-u z Victorią przyjedzie wicelider

2011-05-04, Autor:
W 23. kolejce III ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał na wyjeździe z Victorią Chróścice 2:1. Przed nim starcie z wiceliderem z Leśnicy.

Piłkarze Energetyka ROW Rybnik długo męczyli się w wyjazdowym meczu z Victorią Chróścice, ale udało im się odnieść cenne zwycięstwo. Co prawda od 19. minuty prowadzili gospodarze, ale tuż przed przerwą strzałem głową wyrównał Mateusz Szatkowski. W końcówce spotkania trzy punkty rybniczanom zapewnił Jarosław Wieczorek.

Piłkarze ROW-u powiększyli przewagę na drugim w tabeli LZS-em Leśnica, który zaledwie zremisował u siebie z Orłem Babienica/Psary 0:0. W najciekawszym spotkaniu 23. kolejki BKS Stal Bielsko-Biała pokonał Oderkę Opole 1:0.

W kolejnym meczu Energetyk ROW zmierzy się na własnym boisku z wiceliderem z Leśnicy. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 8 maja. Początek spotkania o godzinie 11:00.

Victoria Chróścice – Energetyk ROW Rybnik 1:2 (1:1)
1:0 - Jakub Zaczyk (19), 1:1 - Mateusz Szatkowski (44), 1:2 - Jarosław Wieczorek (84)