Piłkarze ROW-u przegrali z Rekordem

2016-07-09, Autor:

ROW 1964 Rybnik przegrał w sparingu z trzecioligowym Rekordem Bielsko-Biała 1:2.

Na stadionie miejskim przy ul. Gliwickiej pierwsi gola zdobyli rybniczanie. Już w 3. minucie na listę strzelców wpisał się Marek Gładkowski. Później jednak dwa gole zdobyli bielszczanie. Na ich trafienia ROW już nie odpowiedział i mecz zakończył się zwycięstwem Rekordu 2:1.

Skład ROW-u: Adam Makuchowski (46 Daniel Kajzer) - Jan Janik, Tomasz Balul, Witold Cichy (46 Dawid Bober), Piotr Groborz - Szymon Jary (46 Radosław Dzierbicki), Bartosz Slisz, Robert Tkocz (46 Gabriel Nowak), Sebastian Siwek, Paweł Polak - Marek Gładkowski