Piłkarze ROW-u przegrali z IV-ligowcem

2013-02-09, Autor:
Piłkarze ROW-u przegrali z IV-ligowym GKS-em Jastrzębie.

W kolejnym sparingu rybniccy piłkarze zmierzyli się w Jastrzębiu z tamtejszym GKS-em. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 1:0. Zwycięskiego gola zdobył z rzutu karnego Kamil Gorzała.

Warto dodać, że w drużynie z Rybnika zadebiutował bramkarz Marcin Musioł, który ostatnio występował w Przyszłości Rogów.

Kolejny sparing podopieczni trenera Ryszarda Wieczorka rozegrają w sobotę 16 lutego o godz. 11:00. Do Rybnika przyjedzie wtedy Polonia Łaziska.

GKS Jastrzębie - Energetyk ROW Rybnik 1:0 (1:0)
1:0 - Kamil Gorzała (17 - karny)

Skład ROW-u:
I połowa: Musioł - Kachel, Grolik, Szary, Janik - Wolniewicz, Jary - Musiolik, Stroka, Kurzawa - Gładkowski.
II połowa: Kuczera - Kutarba, Radler, Steuer, Krotofil - Jary (70' Gładkowski), Muszalik - Wieczorek, Kostecki, Kasprzyk - Buchała.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0