Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali z Ruchem

2017-02-09, Autor:

Zwycięstwem z Ruchem Zdzieszowice zakończył się kolejny sparing rybnickich piłkarzy.

W pierwszej połowie świetnie na skrzydłach sprawowali się Dawid Kalisz oraz Paweł Jaroszewski. I to akcja tych dwóch zawodników otworzyła wynik spotkania. Kilka minut później wynik podwyższył Sebastian Musiolik. W końcówce pierwszej połowy błąd rybnickiej obrony sprawił, że przed przerwą ROW prowadził tylko 2:1.

Po zmianie stron doszło do rotacji w składzie. Na początku tej części meczu swoją szansę na bramkę miał Marek Gładkowski, ale zbyt lekki strzał nie zaskoczył bramkarza gości. Druga połowa była bardziej wyrównana. Do szans bramkowych dochodzili piłkarze ze Zdzieszowic i w końcu jedną z nich wykorzystali, wyrównując stan spotkania. W ostatnich minutach w polu karnym udanie powalczył Marek Gładkowski, który ustalił wynik na 3:2.

ROW 1964 Rybnik – Ruch Zdzieszowice 3:2 (2:1)

1:0 - Paweł Jaroszewski (8), 2:0 - Sebastian Musiolik (16), 2:1 - Mateusz Szatkowski (36), 2:2 - Karol Wanat (80), 3:2 - Marek Gładkowski (87)

Skład ROW-u: Kajzer – Cichy (30′ Janik, 60′ Dudzik), Jarabica (46′ Balul), Bober (46′ Polok), Gojny (46′ Popiela), Zganiacz (46′ Polak), Jary (46′ Gorzawski), Kalisz (46′ Koleczko), Jaroszewski (46′ Koch), Brychlik (46′ Gładkowski), Musiolik (30′ Spratek, 60′ Drozdowski)

Oceń publikację: + 1 + 7 - 1 - 6