Piłka nożna kobiet: TS ROW Rybnik w 1. lidze!

2018-06-04, Autor:

Po 8 miesiącach od pierwotnego terminu, trzech przekładanych terminach, wreszcie doszło do zaległego meczu ROW-u Rybnik z Miedzią w Legnicy.

Rybniczanki doskonale weszły w mecz. Między 10 a 16 minutą strzeliły trzy gole. W pierwszej części gospodynie nie miały nic do powiedzenia. Dwie bramki zdobyła Aneta Szymanowska, jedną Edyta Botor. W drugiej części tempo spadło, a wynik na 4:0 dla ROW-u w 87 minucie ustaliła Szymanowska.

Tym zwycięstwem rybniczanki zapewniły sobie awans na zaplecze ekstraklasy.

Najbliższy mecz TS ROW Rybnik rozegra w środę 6 czerwca o godzinie 17:00. Na boisko w Kamieniu zawita... Miedź Legnica.

W ostatnim spotkaniu sezonu rybniczanki zmierzą się z Mitech II Żywiec w niedzielę 10 czerwca o godzinie 16:00 w Kamieniu.

Miedź Legnica - TS ROW Rybnik 0:4 (0:3)

10 min. Aneta Szymanowska
14 min. Edyta Botor
16 min. Aneta Szymanowska
87 min. Aneta Szymanowska

Andżelika Dąbek - Edyta Botor, Liwia Garcarczyk, Martyna Guzik, Marta Kamińska (45’ Weronika Parzych), Anna Konkol (74' Julia Wywrot), Aleksandra Lizoń, Katarzyna Kubik, Agata Sobkowicz (78' Anna Sroka), Aneta Szymanowska, Magdalena Wojcik