zamknij

Sport i rekreacja

PGG ROW Rybnik po obowiązkowych testach na koronawirusa

2020-05-25, Autor: 

Dziś wszyscy zawodnicy PGG ROW-u Rybnik oraz członkowie sztabu szkoleniowego przeszli obowiązkowe testy na obecność koronawirusa.

Reklama

Próbki pobrane zostały w poniedziałkowy poranek na stadionie i teraz są już w drodze do Gdańska do laboratorium.

- Mamy to już za sobą. Oczywiście jestem przekonany, że wyniki we wszystkich przypadkach będą ujemne. Zawodnicy do swoich nowych obowiązków narzuconych przez regulamin sanitarny, w okresie ostatnich dwóch tygodni, podchodzili bardzo sumiennie - mówi Jarosław Dymek, kierownik rybnickiej drużyny.

Do Rybnika na badania przyjechał także szkoleniowiec „Rekinów” Lech Kędziora, który teraz zadomowi się już na dłużej w służbowym mieszkaniu w stadionowej wieży. W oczekiwaniu na wyniki badania trener zajmie się przygotowywaniem nawierzchni rybnickiego toru, ponieważ od najbliższego piątku będzie już można organizować treningi na stadionie przy ulicy Gliwickiej.

- Nie ma możliwości organizowania żadnych sparingów, więc do sezonu musimy przygotowywać się we własnym gronie. W planach mamy treningi zaplanowane na niemal każdy dzień od piątku, aż do pierwszego meczu - mówi Lech Kędziora.

Oceń publikację: + 1 + 26 - 1 - 24

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (5):
 • ~mmmmmMmzzzcvtfc 2020-05-25
  18:18:16

  58 74

  A dla lekarzy i pielęgniarek testów nie ma. :/

 • ~Goa78 2020-05-25
  21:02:46

  37 6

  Pewnie za testy płaci klub,lub Ekstraliga.
  Chłopaki życzę Wam dużo zdrowia

 • ~anettk 2020-05-25
  21:29:27

  43 11

  @mmmmMmzzc ...Człowieku nie sycz i nie pisz głupot.Testy można zrobić sobie nawet w prywatnym labo za odpowiednią sumę.A za zakup testów dla Służby Zdrowia jest odpowiedzialny rząd i Ministerstwo Zdrowia,a nie PGG Row Rybnik.Życzę całej ekipe ujemny testów jak i wszystkim,którzy testy mają robione.

 • ~adam33n 2020-05-25
  23:04:47

  6 32

  Dlaczego te badania nie są robione na miejscu? Następny przykład wyciągania pieniedzy ze śląska. Tak samo jak badania górników robione są poza śląskiem w labolatoriach!!!

 • ~Zbigniew Martyniak 2020-06-05
  22:04:03

  1 0

  Do ludzi jeszcze nie dotarło, że ilością testów, sposobem ich użycia oraz sposobem klasyfikacji zachorowań i zgonów mogą dowolnie manipulować "plandemię"- co 2 tygodnie, albo 2 miesiące... mogą blokować i odblokowywać i to jest ich sposób na terroryzowanie ludzi i rozwalanie gospodarki. Próbkę tego dostaliście ma przykładzie testów w kopalniach. Wkrótce jak tylko będzie szczepionka to z wami zrobią to samo - masowe testy, kwarantanny i przymusowa szczepionka sterylizacyjna i modyfikująca genetycznie z czipem do kontroli. Żyjemy z miliardami różnych wirusów w naszym ciele. Testy CoV19 są fałszywe (83% testów daje falszywe pozytywne wyniki, część testów jest zainfekowanych - Dr. S. Montanari) i nie identyfikują ile "wirusa" ma próbka. Identyfikują fragment materiału genetycznego, który powszechnie występuje w wielu różnych wirusach oraz są naturalnym "produktemm" z komórek ludzkich w stresie. Testy zostały opracowane ponad 30 lat temu nawet. Wynalazca tych testów pisze sam, że nie należy ich używać do diagnostyki, ale do celów badawczych, naukowych - Dr. Kaufman. Wynikiem działania różnych czynników (np. stresu, strachu, substancji, napromieniowania, infekcji, chorób w organizmie) jest wydzielanie przez nasze komórki komunikacyjnego i obronnego materiału genetycznego (tzw. Exosomes). Exosomy są wydzielane, aby zaalarmować inne komórki i inne osobniki swojego gatunku o stresie. Exosomy pod mikroskopem mają identyczne wymiary, wygląd jak "wirus" CoV19 i tzw. testy na CoV18 identyfikują w rzeczywistości min. nasze Exosomy, które są naturalnym elementem eliminacji toksyn i obrony komórki. Organizm eliminuje następnie je i toksyny min. przez płuca i to objawia się "grypą" - kaszel, cieknący nos...Media i rząd tworzą tyle dodatkowego i niepotrzebnego stresu u ludzi, że nic dziwnego, że potem ludzie chorują i umierają rzekomo na wirusa CoV19, ale tak naprawdę to mieli choroby towarzyszące i dodatkowy stres medialny i tego organizm już nie wytrzymał... Gdy oni zamykają wszystkich tylko dlatego, że ktoś miał kontakt z kimś kto ma pozytywny test to jest to idiotyzm i terroryzm. Nawet, gdyby testy były jednoznaczne to sam fakt, że ktoś jest zarażony nie znaczy, że choruje ani tym bardziej, że umrze. Wszystko to co się teraz dzieje zostało opisane/zaplanowane w maju 2010 r. w raporcie "The Rockefeller Foundation". Raport jest dostępny w sieci i nie jest tajemnicą... "Scenarios for the future technology and international development" Pandemia, maski, pomiary temperatury, kontrole, lockdowny, likwidacja praw i swobód obywatelskich, wzorowanie się na reżimie chińskim, zatrzymanie gospodarki i życia - wszystko po to, abyście zrezygnowali z prywatności i suwerenności na rzecz "bezpieczeństwa".

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

W jaki sposób dojeżdżacie do pracy?
Oddanych głosów: 200