Pechowa 13. kolejka. ROW 1964 Rybnik bez goli i punktów w Częstochowie

2015-10-18, Autor:
Bez niespodzianki w Częstochowie. Miejscowy Raków bez problemów pokonał ROW 1964 Rybnik.

W meczu 13. kolejki rybniczanie zmierzyli się na wyjeździe z Rakowem Częstochowa. Gospodarze wygrali 2:0, a gole zdobyli Wojciech Okińczyc w 10. minucie i Peter Hoferica w 87. minucie. Warto dodać, że na początku spotkania Rafał Figiel z Rakowa nie wykorzystał rzutu karnego.

Dzięki zwycięstwu z ROW-em częstochowianie awansowali na 3. miejsce. Podopieczni trenera Dietmara Brehmera zajmują 15. lokatę.

W następnej kolejce do Rybnika przyjedzie Stal Mielec. Mecz z liderem II ligi odbędzie się na stadionie przy ul. Gliwickiej w piątek 23 października o godzinie 18:00.

Raków Częstochowa – KS ROW 1964 Rybnik 2:0 (1:0)

1:0 - Wojciech Okińczyc (10), 2:0 - Peter Hoferica (87)

Raków: Kos - Waszkiewicz, Klepczyński, Cyfert, Góra, Łazaj (46'- Bronisławski), Figiel (67'- Hoferica), Kmieć, Malinowski, Kamiński (90- Warchoł), Okińczyc (71'- Kowal)

ROW: Procek - Grolik, Nowak, Mandrysz (67'- Siwek), Krotofil, Płonka (81'- Jaroszewski), Muszalik, Popiela, Jary, Gładkowski (59'- Dudziński), Gojny