zamknij

Wiadomości

Nie żyje Benedykt Kołodziejczyk - wieloletni radny z Rybnika

2021-04-12, Autor: bf

Dotarła do nas smutna informacja. Dzisiaj (12 kwietnia) zmarł nagle Benedykt Kołodziejczyk, wieloletni radny w Radzie Miasta Rybnika, wiceprzewodniczący tej rady oraz sekretarz Gminy Marklowice.

Reklama

Informację o śmierci Benedykta Kołodziejczyka przekazała Gmina Marklowice.

- Pragniemy złożyć rodzinie i bliskim wyrazy najgłęnszego współczucia i słowa wsparcia - czytamy w nekrologu.

Benedykt Kołodziejczyk był rybniczaninem, zaangażowanym w sprawy dzielnicy Kamień. Przez wiele lat sprawował funkcję radnego, był również wiceprzewodniczącym Rady Miasta Rybnika.

Zostanie zapamiętany jako lubiany i pomocny samorządowiec, często uśmiechnięty i z głową pełną planów, a także własnych przemyśleń. Miał 63 lata.

Oceń publikację: + 1 + 16 - 1 - 7

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~znawca again 2021-04-12 16:40:07

  Bardzo mądry i inteligentny człowiek. Miałem okazję kilka razy zamienić z nim słowo. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
  Panie Benedykcie myślę, że by się Pan za to nie obraził :) i napiszę w Pana imieniu: Ludzie ... ku przestrodze tym którym wydaje że, że można się czuć bezpiecznym!
  Do zobaczenia kiedyś i gdzieś ... :)

  48 3
 • ~Marian Wolny 2021-04-12 19:20:26

  Dobry Przyjaciel, wspaniały człowiek i oddany samorządowiec. Zawsze gotowy nieść pomoc innym i służyć dobrą radą. Szczere kondolencje i wyrazy współczucia Najbliższej Rodzinie oraz Wszystkim bliskim i znajomym których dotknęła ta zaskakująca i przykra wiadomość. Spadła ona na nas jak grom z jasnego nieba.

  32 3
 • ~Marian Wolny 2021-04-12 19:40:38

  Dobry Przyjaciel, wspaniały człowiek i oddany samorządowiec. Zawsze gotowy nieść pomoc innym i służyć dobrą radą. Szczere kondolencje i wyrazy współczucia Najbliższej Rodzinie oraz Wszystkim bliskim i znajomym których dotknęła ta zaskakująca, przykra i smutna wiadomość. Spadła ona na nas jak grom z jasnego nieba.

  20 3

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy jesteś za likwidacją Straży Miejskiej w Rybniku?
Oddanych głosów: 1575