Muay thai: 4 medale, Ł. Kubiak ze złotem

2010-05-02, Autor:
Podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Muay Thai reprezentanci rybnickiego klubu Absortio Gym zdobyli cztery medale, w tym jeden złoty.

Łukasz Kubiak w kat. 57 kg obronił tytuł Mistrza Polski. Pozostali medaliści w walkach półfinałowych przegrali ze zwycięzcami poszczególnych kategorii, co świadczy tylko o pechowym losowaniu. Brązowe medale przywieźli: Zbigniew Wieczorek w kat. 57 kg junior, Wiktor Dryńkowski w kat. 71 kg oraz Kamil Romański w kat. 81 kg.

Szczęścia zabrakło również dwóm pozostałym zawodnikom Absortio Gym – Adamowi Drygalskiemu w kat. 86 kg oraz Łukaszowi Skorupie kat. 75 kg. Obaj odpadli w walkach eliminacyjnych. Drygalski uległ z dwukrotnemu Mistrzowi Polski z Wałbrzycha, natomiast Skorupa przegrał z Mistrzem Świata z Białorusi.

Bliższe informacje na temat działalności Absortio Gym można znaleźć na stronie internetowej www.absortio.pl.