zamknij

Kultura, rozrywka i edukacja

MOSiR: dzieci nauczą się jeździć na rolkach

2012-09-14, Autor: dk
Rusza jesienna edycja „Akademii jazdy na rolkach”, organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku. Przez najbliższe siedem niedziel dzieci będą poznawały tajniki jazdy na rolkach.

Reklama

Uczestnicy zajęć będą mieli możliwość nauczyć się bądź udoskonalić jazdę na rolkach. Będzie to również okazja do uprawiania prostej formy aktywności ruchowej, a także do kształtowania równowagi oraz właściwej postawy ciała. Zajęcia poprowadzi Michał Szczyrbowski, nauczyciel wychowania-fizycznego.

W „Akademii jazdy na rolkach” mogą uczestniczyć dzieci od 7. do 15. roku życia, które posiadają własny sprzęt (łyżworolki i kask, mile widziane również ochraniacze).

 

>> Pobierz regulamin

 

„Akademia jazdy na rolkach” będzie trwała od 16 września do 28 października. Lekcje będą się odbywały w niedziele, w godzinach 11:00 – 12:30, w Ośrodku MOSiR w Kamieniu (wjazd od ul. Hotelowej). Ze względu na warunki pogodowe plan zajęć może ulec zmianie.

 

Udział w zajęciach jest bezpłatny! Wszyscy uczestnicy na czas trwania edycji jesiennej będą ubezpieczeni od NW. Więcej informacji można uzyskać w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybniku (ul. Gliwicka 72, 44-200 Rybnik, tel. 032 422 78 53, 422 78 39, e-mail: mosir@um.rybnik.pl).

 

>> Pobierz zgodę rodziców

 

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
  • ~Przemek22 2012-09-15 13:17:59

    Szkoda że nie dla dorosłych hehe :D zapisałbym sie :D

    0 0
  • ~mewa74 2012-09-16 15:17:46

    Przeznaczone jest dla dzieci do 15 lat. Można więc założyć, że nastolatek chciałby dostać się na miejsce zajęć samodzielnie np. autobusem. I tu okazuje się, że najwyraźniej są to zajęcia tylko dla tych mieszkających w Kamieniu lub tych, których mama z tatą podwiozą samochodem. Dlaczego? Z tej prostej przyczyny, że w niedziele z Rybnika do miejsca zajęć jeździ tylko jeden autobus i to taki, który na miejscu jest już po godzinie rozpoczęcia zajęć.

    0 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Co wg Ciebie jest przyczyną wyludniania się Rybnika?

Oddanych głosów: 3744