zamknij

Wiadomości

Moje święta: Jan Fiałkowski

2017-12-30, Autor: Redakcja

W dalszym ciągu znajdujemy się w okresie świąteczno-noworocznym. Czas więc na kolejny artykuł z cyklu „Moje święta”. Tym razem odpowiedzi udziela rybnicki oficer rowerowy – Jan Fiałkowski.

Reklama

Czy w moim domu do wieczerzy wigilijnej zasiadł kiedyś niezapowiedziany gość?

Nie

Ulubiona potrawa wigilijna...

Makówki

Ulubiona kolęda...

Lulajże Jezuniu

Choinka sztuczna czy żywa?

Żywa

Otrzymany prezent, który sprawił mi największą radość...

Nie pamiętam

W tym roku pod choinką chciałbym znaleźć...

Wiadro pełne wolnego czasu.

Najbardziej w pamięci utkwił mi sylwester...

W Andaluzji w zeszłym roku.

Kiedyś chciałbym spędzić sylwestra...

w Rio de Janeiro.

Życzę sobie w Nowym Roku 2018...

Zdrowia przede wszystkim i wreszcie wolnego czasu.

Życzę rybniczanom na Nowy Rok 2018...

Aby nauczyli się hajcować i żyć trochę bardziej społecznie.

Oceń publikację: + 1 + 16 - 1 - 76

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (10):
 • ~Takja 2017-12-30 17:26:37

  Szanowny panie "oficerze" życzy pan rybniczanom aby nauczyli się hajcować myśląc zapewne o jakości powietrza w mieście,To po kiego chce pan spędzać sylwestra w Rio jak tam jakoś powietrza taka sama albo i gorzej niż u nas. Cytat :"zanieczyszczenie powietrza w mieście jest bardzo duże - 77 proc. zanieczyszczenia pochodzi ze spalania benzyny kopalnej."
  Do siego roku

  84 19
 • ~ 2017-12-30 17:41:23

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

  9 22
 • ~bartezz 2017-12-30 23:51:29

  A ja życzę żeby oficer rowerowy wreszcie przejrzał na oczy i inaczej poprowadził te absurdalne ścieżki rowerowe w centrum, jest dosyć szerokich chodników gdzie można je połączyć ze ścieżkami oraz jest dosyć miejsca by poprowadzic je w bezpieczniejszych miejscach.
  Będzie to piękny prezent noworoczny z myślą o sezonie letnim dla rowerzystów by mogli podróżować bezpiecznie oraz dla kierowców by nie jezdzili zestresowani.
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku ;-)

  85 19
 • ~orient 2017-12-31 10:36:22

  @bartezz najpierw wstawienie szpili a potem "wszystkiego dobrego w nowym roku". Jakie to nieszczere i niesympatyczne życzenia. Lepiej byś sobie tego darował i nie wypowiadał się w imieniu wszystkich kierowców którzy dość szybko oswajają się z nowościami.

  13 72
 • ~bartezz 2017-12-31 11:33:54

  ~orient - tak oswajają się kierowcy bo jest zima i jest na ścieżkach spokój a gdy zacznie się sezon letni i rowerzyści wyjadą na te ścieżki to jestem ciekaw co będzie wówczas....

  68 13
 • ~jabibe 2017-12-31 15:25:08

  terrorist a co ma piernik do wiatraka? Jak już spędzał tam sylwestra to znaczy, że się obija? Czy osoba zapracowana w Twoim mniemaniu to osoba która pracuje 24/7? Skąd wiesz, jak wygląda jego dzień pracy? Ludzie, skończcie się czepiać pierdół i patrzeć na innych w sprawach które was nie dotyczą i pozbądźcie się tej chorej zazdrości....

  16 53
 • ~terrorist 2017-12-31 18:29:33

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

  21 2
 • ~Teddy 2018-01-02 01:12:37

  A ja myślę, że pan Fiałkowki powinien jak najlepiej wykorzystać jeszcze różnego rodzaju premie, nagrody kwartalne, roczne, za durne projekty bo to może być jego ostatnie 11 miesięcy w UM. Niestety miasto nie potrzebuje młodzieńczych fantazji samorządowców z 2-letnim stażem paraliżujących miasto do granic absurdu. A jak ktoś ma wątpliwości co do sensu ścieżek i kontrapasów, to mam sporo nagranych filmów z rejestratora, jak to rowerzyści zasuwają slalomem po chodnikach w miejscach gdzie są wygospodarowane dla nich CAŁE pasy ruchu, np.: na placu Armii Krajowej. Zastanawiam się czy nie nagrać ich na płytę i nie dostarczyć panu oficerowi na biurko, a Prezydentowi do wiadomości, żeby zobaczył jak jego podwładni marnują publiczne pieniądze?

  30 7
 • ~Arteks 2018-01-02 10:59:42

  Fiałkowski o świętach, a niektórzy dyletanci nalatują go za to, że przenosi nasze miasto z "lasu" do "Europy". Oj wy leśne dziadki... - do lasu z wami. ;) Panie Fiałkowski takich ludzi jak pan to miasto potrzebowało od lat! Życzę wszystkiego dobrego w przyszłym roku i pomyślności nie tylko w święta! Przywrócił pan godność wszystkim rowerzystom Rybnika za co bardzo dziękujemy.

  6 26
 • ~Gruby21 2018-01-02 11:26:49

  Ale z niektórych komentatorów buraki. Te kontrpasy to dla niektórych jak widać straszna sól w oku a w sumie nic takiego poza zwężeniem pasów się nie zmieniło. Osobiście bywałem w wielu miastach europejskich i nie sądzę, żeby te rozwiązania były niebezpieczne, choć z początku, bez wymalowanej organizacji średnio to wyglądało. @Teddy, nic dziwnego, że rowerzyści nie wiedzą jak poruszać się po drogach skoro nigdy wcześniej takich rzeczy nie było. Zgadzam się z @Arteks, że zmiana na plus! Wreszcie coś się zmienia na lepsze. Jako kierowca dodatkowo dziękuję za udrożnioną 3-go Maja i pozdrawiam wszystkich, którzy stoją w korkach na Chrobrego i tutaj psioczą ;) A Fiałkowski jak zwykle krótko i na temat ;)

  5 23

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy jesteś za likwidacją Straży Miejskiej w Rybniku?
Oddanych głosów: 1356