MKKS Rybnik po raz drugi przegrał z AZS-em

2018-02-11, Autor:

AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl po raz drugi w tym sezonie pokonał MKKS Rybnik. Po raz drugi lepiej rozgrywając czwartą kwartę.

Mecz MKKS-u Rybnik z AZS-em PWSW MCS Daniel Przemyśl był bardzo wyrównany, o czym świadczy fakt, że po trzeciej kwarcie był remis 41:41. Końcówka należała jednak do przyjezdnych, którzy w hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych wygrali ostatnią kwartę 17:11 i cały mecz 58:52.

W meczu tym dobrze funkcjonowała obrona rybniczan, jednak wiele do życzenia pozostawiała skuteczność – 5 celnych rzutów zza łuku przy 32 próbach to zaledwie 16 procent. MKKS ma zatem nad czym pracować.

W następnej kolejce MKKS Rybnik zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec (18 lutego, godzina 16:00).

MKKS Rybnik - AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 52:58 (16:16, 13:18, 12:7, 11:17)

MKKS: Mateusz Mucha 12, Łukasz Piórkowski 11, Adam Białdyga 9, Piotr Konsek 7 (14 zb), Łukasz Ochodek 6, Krzysztof Zieliński 6, Edmund Tomko 1, Rafał Grzybek 0, Marek Sidor 0