Mistrzostwa Polski młodzików w boksie: złote medale Sz. Skorupy i D. Siedleckiego

2015-11-30, Autor:
Duży sukces odnieśli najmłodsi pięściarze sekcji bokserskiej RMKS-u Rybnik w mistrzostwach Polski młodzików.

Mistrzostwa Polski młodzików odbyły się w dniach 27-29 listopada w Poznaniu. W imprezie dwa złote medale wywalczyli pięściarze RMKS-u Rybnik. W wadze do 41,5 kg najlepszym młodzikiem w kraju został Szymon Skorupa. Natomiast w wadze do 48 kg tytuł mistrza Polski wywalczył Dawid Siedlecki.W klasyfikacji drużynowej RMKS zajął trzecie miejsce. Wygrał RKS Łódź, a drugi był Góral Żywiec.

W ringu rybnickim zawodnikom sekundował Anatol Jakimczuk, a trenerami są również Wojciech PodgórnyZbigniew Gąsiorowski.
Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0