Do majowego długiego weekendu pozostał mniej niż miesiąc. Już teraz wiadomo, że do naszego miasta zawitają muzyczne gwiazdy. Będzie w czym wybierać. Zobaczcie gdzie i kiedy odbędą się koncerty.
Rybnicka majówka „Maj, bzy, Rybnik i Ty” potrwa w tym roku trzy dni. Zabawa będzie się dziać na kampusie i w dzielnicy Niedobczyce. Tak przedstawia się program koncertów
Piątek, 2 maja, Kampus ul. Rudzka
-19.30 Oskar Cyms (próby 16.30-18.30)
- 21.00 Margaret (próby 13.30-16.00)
Sobota, 3 maja, Kampus ul. Rudzka
- 18.30 The Dumplings (próby 15.30-18.00)
- 20.00 Nosowska/Król (próby 12.00- 15.00)
Niedziela, 4 maja, amfiteatr w Parku Henryka Czempiela
- 16.30 koncert zespołu Hrust
- 18.30 koncert zespołu The Farsk
- 20.30 koncert zespołu Oberschlesien
---
Przypomnijmy, że 1 maja odbędzie się kolejna edycja Rynek Basket. Szczegóły znajdziecie »Rynek Basket 2025: ruszyły zapisy! Są nowości«
Nie zapominajmy też o Święcie Konstytucji 3 Maja. Tak będą wyglądać uroczystości państwowe:
- 10.30 Bazylika – uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny – złożenie hołdu pod pomnikiem Jana Pawła II – przemarsz na Rynek
- 12.00 Rynek – wysłuchanie hymnu państwowego – podniesienie flagi państwowej na maszt – wystąpienie Prezydenta Miasta – ceremonia złożenia kwiatów.
Tagi: Majówka Rybnik, koncerty Rybnik, Oskar Cyms, Margaret, The Dumplings, Nosowska/Król, Maj bzy Rybnik i Ty
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Rozpoczął się maturalny maraton. Byliśmy w I LO w Rybniku. Zdaje tam 174 maturzystów (zdjęcia)
6039Studio Tańca Vivero na podium Mistrzostw Polski Show Dance
4947Z uśmiechem i wiedzą przez przyrodę – VIII Przyrodnicza Olimpiada Przedszkolaka (zdjęcia)
4605Biblioteka w Niedobczycach wróciła w nowej odsłonie. Jest duża i dobrze zaopatrzona
4473DKF Ekran Rybnik: repertuar na maj 2025
2141Biblioteka w Niedobczycach wróciła w nowej odsłonie. Jest duża i dobrze zaopatrzona
+10 / -1Będą juwenalia w Rybniku, będą koncerty! Wiemy, kto wystąpi
+33 / -26Z uśmiechem i wiedzą przez przyrodę – VIII Przyrodnicza Olimpiada Przedszkolaka (zdjęcia)
+6 / -0Studio Tańca Vivero na podium Mistrzostw Polski Show Dance
+6 / -1Rozpoczął się maturalny maraton. Byliśmy w I LO w Rybniku. Zdaje tam 174 maturzystów (zdjęcia)
+4 / -1Żory znów zabrzmią muzyką, śmiechem i wspomnieniami. Zbliża się Żorska Wiosna Młodości 2025 (program)
0Z uśmiechem i wiedzą przez przyrodę – VIII Przyrodnicza Olimpiada Przedszkolaka (zdjęcia)
0Biblioteka w Niedobczycach wróciła w nowej odsłonie. Jest duża i dobrze zaopatrzona
0Rozpoczął się maturalny maraton. Byliśmy w I LO w Rybniku. Zdaje tam 174 maturzystów (zdjęcia)
0Studio Tańca Vivero na podium Mistrzostw Polski Show Dance
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert