zamknij

Wiadomości

Łukasz Kohut dał prezent premierowi. „Pinokio sterowany przez Pryncypała” (wideo)

2021-10-19, Autor: bf

Premier Mateusz Morawiecki dostał dzisiaj od europosła Łukasza Kohuta niecodzienny prezent. Rybniczanin wręczył figurkę Pinokia, „sterowanego przez Pryncypała”. - Skończycie na śmietniku historii jako ostatni plastikowy pomnik nacjonalizmu i populizmu – zwrócił się do Mateusza Morawieckiego.

Reklama

Dzisiaj w Parlamencie Europejskim miała miejsce gorąca debata. Premier Mateusz Morawiecki bronił decyzji swojego rządu. Chodziło oczywiście o kwestię praworządności w Polsce. Jego słowa spotkały się ze znaczną ilością krytyki. Nie szczędził jej też europoseł z Rybnika – Łukasz Kohut.

Panie Premierze Morawiecki, Pan dzisiaj tutaj przyjechał i dużo mówił, ale wcale nie do nas. Pan mówił tylko i wyłącznie do swojego elektoratu, który ulepiliście na zlecenie Kaczyńskiego z obrzydliwej propagandy mediów narodowych. Dehumanizując swoich współobywateli i całą zjednoczoną Europę. Tę Europę do której wszyscy tak bardzo chcieliśmy trafić. Całe moje pokolenie, pokolenie moich dziadków i moich rodziców – zwrócił się Łukasz Kohut z mównicy do premiera.

Jak dalej stwierdził, PiS zrobił z Polski pośmiewisko na arenie międzynarodowej.

Ubieracie się codziennie w patriotyczne piórka. Ale wy nie jesteście żadnymi patriotami. Patriotyzm to silna Polska w silnej Unii Europejskiej. A wy jesteście euro-separatystami, a Pan Panie Morawiecki to taki Pinokio w rękach pryncypała z Nowogrodzkiej. Zbudowaliście pato-demokrację, dyktaturę ciemniaków - ustrój, w którym nie ma już trójpodziału władzy, a trybunały są zawłaszczone – oznajmił europoseł.

Premierowi oznajmił też, że PiS zbudował mury, podzielił rodziny i znajomych. Teraz zamierza skonfliktować Polskę z UE.

Bo Wy nie umiecie w politykę zagraniczną – zamiast wynegocjować więcej środków na sprawiedliwą transformację– walczył Pan z zapisem o praworządności. Po co to robicie? Tylko i wyłącznie po to, aby utrzymać władzę, bo to Sąd Najwyższy –zatwierdza ważność wyborów w Polsce – dodał.

Łukasz Kohut stwierdził na koniec, że Prawie i Sprawiedliwości każdy zapomni.

Skończycie na śmietniku historii jako ostatni plastikowy pomnik nacjonalizmu i populizmu – rzucił.

To nie wszystko, rybniczanin postanowił dać premierowi „Pinokia sterowanego przez Pryncypała”. Ten moment uwiecznił w wideo:

Gazeta Wyborcza podaje jednak, że figurka Pinokia została szybko zabrana przez siedzącego za premierem ministra do spraw europejskich Konrada Szymańskiego.

Nie wiadomo, co dalej stało się z prezentem od eurodeputowanego Kohuta – czytamy.

Oceń publikację: + 1 + 86 - 1 - 217

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (47):
 • ~PEACE64 2021-10-19
  17:20:16

  Wyjątkowy typ!

 • ~ 2021-10-19
  17:25:59

  Panie Kohut, możesz się wykazać nie tylko bełkocząc lewackie bzdury, ale wprowadzić "swoje ideały" w życie. Proponuję do swojego ogródka zaprosić ogrzewalnie wraz z bezdomnymi uchodźcami.
  Obsługę i wyżywienie naszych uchodźców mógłby zapewnić rzekomo chętny pomocy Katolicki Kościół Narodowy. Nie będziecie musieli nigdzie jeździć, robić propagandowych ustawek z Łukaszenką i KGB. Możecie pomagać realnie i to na miejscu.

  To co? Kiedy będzie deklaracja podjęcia się zadania do UM Rybnika?

 • ~Longina b 2021-10-19
  17:26:41

  Nie myślałam że kiedyś Kohut dostanie mój plus.Dzisiaj ma mój wielki PLUS!

 • ~Longina b 2021-10-19
  17:28:14

  PEACE - Miałeś na myśli PINOKIA.

 • ~PEACE64 2021-10-19
  17:35:30

  Kisimy kapustę, kopcujemy ziemniaki, wongiel w komórce, słonina się suszy. Żywcem nas nie weźmiecie socjaliści z UE ! Wytrwaliśmy 123 lata niewoli, 50 lat komuny,to i was przetrwamy.hej:-)

 • ~Longina b 2021-10-19
  17:45:30

  PEACE64-Wtedy rozbioru dokonali najeźdźcy.Tm razem traktat lizboński podpisał Lech Kaczyński przy pełnej aprobacie Jarka.

 • ~Longina b 2021-10-19
  17:51:09

  Przy podpisywaniu traktatu lizbońskiego Lech Kaczyński był sterowany przez Jarka.Teraz Jarek steruje Pinokiem.

 • ~ 2021-10-19
  17:53:44

  " traktat lizboński podpisał Lech Kaczyński"

  W tym traktacie nie jest napisane, że nie mamy mieć konstytucji, nie możemy wybierać rządu i prezydenta i być suwerennym państwem. Nie było tam nic o tym, że rządzący nami mają być nadani przez EUrosocjalistów z Francji, Niemiec, Holandii, którzy mogą sobie i "zagłodzić Polskę" i nas szantażować z byle powodu.
  Nie ma tam też nic o sędziach, którzy mają być wyjęci spod prawa i wydawać polityczne i absurdalne wyroki krzywdzące obywateli, bo tak się podoba upośledzonym komuchom z UE.

  Najpierw przeczytaj do jakich konkretnie artykułów się temat odnosi i w jakim zakresie nas ogranicza a potem komentuj i sraj do swojego gniazda wspólnie z Kogutem, ciemna babo.

 • ~Longina b 2021-10-19
  17:57:51

  Becia Szydło już raz wygrała z PE 1-27!

 • ~PEACE64 2021-10-19
  18:04:00

  Longino masz i czytaj,choć wątpię czy zrozumiesz i wiesz KTO POdpisał się z "drugiej strony" POd Traktatem Lizbońskim?
  "Protokół nr 30 dołączony do Traktatu z Lizbony który brzmi - "Artykuł 1 1. Karta nie rozszerza możliwości Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej ani żadnego sądu lub trybunału Polski lub Zjednoczonego Królestwa do uznania, że przepisy ustawowe, wykonawcze lub administracyjne, praktyki lub działania administracyjne Polski lub Zjednoczonego Królestwa do uznania, że przepisy ustawowe, wykonawcze lub administracyjne, praktyki lub działania administracyjne Polski lub Zjednoczonego Królestwa są niezgodne z podstawowymi prawami, wolnościami i zasadami, które są w niej potwierdzone. 2. W szczególności i w celu uniknięcia wątpliwości nic, co zawarte jest w tytule IV Karty nie stwarza praw, które mogą być dochodzone na drodze sądowej, mających zastosowanie do Polski lub Zjednoczonego Królestwa, z wyjątkiem przypadków gdy Polska lub Zjednoczone Królestwo przewidziały takie prawa w swoim prawie krajowym. Artykuł 2 - Jeśli dane postanowienie Karty odnosi się do krajowych praktyk i praw krajowych, ma ono zastosowanie do Polski lub Zjednoczonego Królestwa wyłącznie w zakresie, w jakim prawa i zasady zawarte w tym postanowieniu są uznawane przez prawo lub praktyki Polski lub Zjednoczonego Królestwa". źródło - Traktat Reformujący (protokół 7) . Od kontroli zgodności ustaw z Konstytucją jest TK, a nie jakieś tsue! Art. 5. Granice kompetencji Unii Dz.U.2004.90.864/30 - Traktat o Unii Europejskiej - tekst skonsolidowany uwzględniający zmiany wprowadzone Traktatem z Lizbony 1. Granice kompetencji Unii wyznacza zasada przyznania. Wykonywanie tych kompetencji podlega zasadom pomocniczości i proporcjonalności. 2. Zgodnie z zasadą przyznania Unia działa wyłącznie w granicach kompetencji przyznanych jej przez Państwa Członkowskie w Traktatach do osiągnięcia określonych w nich celów. Wszelkie kompetencje nieprzyznane Unii w Traktatach należą do Państw Członkowskich. 3. Zgodnie z zasadą pomocniczości, w dziedzinach, które nie należą do jej wyłącznej kompetencji, Unia podejmuje działania tylko wówczas i tylko w takim zakresie, w jakim cele zamierzonego działania nie mogą zostać osiągnięte w sposób wystarczający przez Państwa Członkowskie, zarówno na poziomie centralnym, jak i regionalnym oraz lokalnym, i jeśli ze względu na rozmiary lub skutki proponowanego działania możliwe jest lepsze ich osiągnięcie na poziomie Unii. Instytucje Unii stosują zasadę pomocniczości zgodnie z Protokołem w sprawie stosowania zasad pomocniczości i proporcjonalności. Parlamenty narodowe czuwają nad przestrzeganiem zasady pomocniczości zgodnie z procedurą przewidzianą w tym Protokole. 4. Zgodnie z zasadą proporcjonalności zakres i forma działania Unii nie wykraczają poza to, co jest konieczne do osiągnięcia celów Traktatów."

  Koniec KROPKA!
  Jeśli dalej NIE rozumiesz co czytasz,to POwtarzaj do skutku!
  Pozdrawiam.

 • ~Alexa75 2021-10-19
  18:08:55

  Ile to dostaje miesięcznie europoseł? 16 tysięcy euro? Dziękuję, że pokazał Pan w tej trudnej sytuacji dla kraju po czyjej jest Pan stronie. Szantażują nas ....szmaca polska godność i waleczność, a co najgorsze nasi europosłowie dolewają oliwy do ognia... Tak domyślam się, że się Panu dobrze żyje piastując taka posadkę...

 • ~badabum 2021-10-19
  18:17:32

  Bohater! Prawdziwy bohater! Pajacowania ciąg dalszy. Szkoda, że nie pobiegał jeszcze w trampkach z torbami z Ikei dookoła mównicy. Patologia polityki celebryctwo idiokracji! Fuj!

 • ~Franek 7 2021-10-19
  18:20:25

  Ja myśle, że lepiej by było dać Morawieckiemu młotek, żeby sobie unijne dopłaty wybił z głowy bo zdaje się stracił ostatnią szansę dzisiejszym występem.
  No ale rząd się sam wyżywi…

 • ~Franek 7 2021-10-19
  18:25:52

  PEACE64 to Kaziu Smołka z Wypandowa. Płatny Troll PiSuaru o kilkudziesięciu nickach…

 • ~waldus 2021-10-19
  18:27:38

  Zamiast pokazac ,ze Polacy sie trzymaja razem, to jak zwykle aby dowalic. Mozna sie z PISem nie zgadzac, ale na zewnatrz trzymac sie razem tak jak to robia inni.
  Kazde dzialanie przeciw PISowi na arenie miedzynarodowej jest przeciw Polsce. Mam wrazenie ,ze lewactwo o tym wie. Celem komunistow zawsze byla Polska podlegla lub jej brak, a w lewackiej nowomowie " Polska ze spuszczonymi gaciami".
  Dobrze, ze odsetek kumatych ,ktorzy rozgryzli totalinactwo, stale sie zwieksza.

 • ~Franek 7 2021-10-19
  18:28:03

  Czy ktoś wie gdzie kwiaty zawieźć dla Matołusza bo mi więdną???

 • ~Franek 7 2021-10-19
  18:30:11

  Ja jestem ciekawy najbliższego sondażu poparcia dla partii politycznych. Czy idioci odczuli już smak kiszonej kapusty od Kazia i innych cen w sklepach??? Czy jeszcze chwilę trzeba odczekać… ;))

 • ~Franek 7 2021-10-19
  18:32:03

  Waldus- znaczy Kaziu, PiS to nie Polska. PiS to największy wróg Polski i Polaków. Tak jak komuniści w PRL. Obowiązkiem patrioty jest być zawsze przeciw tej mafii.

 • ~Franz Kawka 2021-10-19
  18:41:12

  Bardzo trafna diagnoza co do Pinokia. Niestety walka z nowotworem w rodzaju pis jest trudna. Z kasy państwa finansują ogromne ilości propagandy partyjnej nie mają żadnych zahamowań i bazują na ludzkij ciemnocie i uprzedzenich.

 • ~waldus 2021-10-19
  18:45:49

  97 29

  ~Franek 7: Myslalem, ze jak cie zgasilem ostatnio przy watku cen paliwa to juz sie tu nie pokazesz.
  Najwiekszym wrogiem Polski jest TW Oskar i swita.

 • ~Anty 2021-10-19
  18:57:22

  17 9

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~Ryszard 123 2021-10-19
  19:05:49

  Nie wstyd Wam wyborcy za takiego p osła ? Rodzice nie nauczy że do swojego gniazda się czegoś nie robi ? Patriota za 10 groszy

 • ~Franek 7 2021-10-19
  19:48:27

  32 80

  Waldus ty mnie nie jesteś w stanie zgasić z niczym więc nie rozśmieszaj mnie bo mam zajady. Zgasić to ty możesz co najwyżej peta na własnym czole…

  Uwaga Smołka atakuje. Założył kilkadziesiąt lewych profili i pisze sam ze sobą. Czas najwyższy żeby administracja portalu coś z tym zrobiła…

 • ~Franek 7 2021-10-19
  19:49:31

  44 98

  Ryszard- wstyd nam za Pinokia i jego elektorat.

 • ~kurier 2021-10-19
  19:55:28

  47 94

  Nie rozumiem oburzenia niektórych. Przecież naszym krajem rządzi tak naprawdę niski satrapa. Wszyscy inni jak premier czy prezydent odgrywaja tylko rolę, jeżdżą po świecie i pobierają wysokie pensje. Satrapa jest śmiały tylko na Nowogrodzkiej. A poza tym boi się kobiet, boi się latać, boi się spotykać z głowami normalnych państw. Woli dyrygować jak marionetkami.

 • ~lukson997 2021-10-19
  19:56:49

  2 13

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~PEACE64 2021-10-19
  20:11:37

  44 34

  Przepowiednia znaleziona w sieci:hej:-)

  Gdy zachodni i wschodni wróg nasz między siebie nas rozdzieli, – pakt Ribbentrop – Mołotow z sierpnia 1939 i
  Ci, którzy obiecali przyjść z pomocą, nie przyjdą,
  Oni zdradzać nas będą przez następne wieki,
  Jednak wróg zachodni przeciwko wschodniemu się obróci,
  A ten zmiażdży jego potęgę, bo choć tępy ma miecz,
  To żołnierzy ma stokroć więcej od niego,Wróg wschodni z królem naszym pakt podpisze,
  I nastanie pokój
  Jednak król wschodni królów naszych będzie trzymał za rękę, –
  I wielkich wodzów bez wiary ręką kierować nasz kraj będzie, –
  Będą wtedy głosić, że wszyscy jesteśmy braćmi,
  Że mamonę wyrzucili a szlachtę z pospólstwem zrównali,
  Ale to będą tylko fałszywe przysięgi owych królów ze Wschodu, –
  Którzy choć dobrze mówią, źle będą czynili, – ładne słówka i premowy
  Aż na polskim tronie zasiądzie wielki wódz,
  Siłą i wolą ludu chciał będzie budować potęgę,
  Jednakże przez wschodniego króla będzie miał związane ręce,
  I rozwieją się wtedy marzenia narodu,
  Który jednak silny duchem nie podda się,
  A pomagał mu będzie sługa Boży w białej szacie
  Który z tego narodu wywodził się będzie,
  I zwycięży naród za lat dziesięć w powstaniu,
  Radość będzie wielka,
  Lecz wkrótce nowi królowie polscy,
  Miast spełnić ślubowanie złożone narodowi,
  Magnatom wielkim z zachodu wysługiwać się będą,
  Ich kramy i bankierów do siebie sprowadzą
  I to co narodu polskiego ich teraz własnością będzie,
  A wielką lichwę i wyzysk czynić oni będą,
  A także polscy magnaci odbiorą królestwu i ludowi własność jego,
  I wielkie majątki na grabieży tej zdobędą,
  A cenić bardziej mamonę będą niż bliźniego swego,
  I wtedy kto nie będzię im z czego dać miał,
  Nic wartym dla nich nie będzie,
  A od czasu gdy żelazne strzały wieże dwie z ziemią zrównają,
  Coraz gorzej na świecie dziać się będzie,
  I pełno kłamliwych obrazów przy drogach ustawionych będzie,
  Na nich zachwalać kramarze chciwi swój towar będą,
  A także głosem z daleka słanym i żywym obrazem czynić to będą,
  A na zachodzie mężczyzna z mężczyzną żyć będzie,
  A kobieta do kobiety się będzie tuliła,
  I jak kobieta z mężczyzną małżeńskie łoże dzielić będą,
  A ślubu świętokradzkiego król im udzielać będzie, – seks przed,ałżeński??? – śluby i rozwody cywilne???
  I będzie się tam też dzieci zabijało,
  Choć zdrowe i niewinne światła dziennego nigdy nie ujrzą,
  A królowie zachodni te zwyczaje w Polsce będą zaprowadzić chcieli,
  Lecz polskich władców dwóch, którzy matkę wspólną mieli,
  A panować krótko będą,
  Wypędzić chcieli będą z Polski zachodnie złe obyczaje,
  Lecz pod naciskiem króla z zachodniego kraju zwyczaje te wprowadzić musieli będą,
  A naród okłamywany wiwatował im będzie,
  I wybierze na króla swojego magnata wielkiego,
  Który kłamliwymi słowami do swawoli namawiał będzie,
  I zabroni mieć ludowi czegokolwiek wspólnego,
  I wszystko co służy ludowi magnatom innym rozdawać każe,
  A oni jeszcze gorsi od poprzedników swoich będą,
  Kto nie zapłaci, mieć niczego nie będzie,
  Mamona i rozpusta zapanuje nad narodami świata,
  Lecz narody które innego boga czcić będą,
  A które chciwym kramarzom wieże dwie w pył obróciły,
  I straszna wojna się stanie,
  Miasto z domem samozwańczego władcy świata w pył obrócone zostanie,
  A także wiele miast, które popierać go będą w gruzy się zamieni,
  Wtedy na polskim tronie zasiądzie wielki wódz,
  Który odbierze magnatom to co zagrabili po braciach,
  I wraz z ludem panować nad tym będzie,
  Ruszy do boju przeciwko narodowi niewiernych,
  A czarny lud z południa przyjdzie mu z pomocą,
  A także lud z kraju gdzie piękne niewiasty o czarnych włosach mieszkają,
  Bratni ich związek narodów niewierne narody zwycięży,
  Pomoże podnieść się z gruzów krajom zachodnim,
  Które przez mamonę podźwignąć nie będą się umiały,
  I wypędzi od nich rozpustę i mamonę rózgą żelazną,
  Narody zachodnie wybiorą sobie nowych królów,
  A polski król nad wyborem dobrym czuwał będzie,
  Polskę z czarnym narodem południa bratni związek połączy,
  I będzie czarny naród polskiej mowy się uczył,
  A król polski poślubi dziewczynę z tamtego narodu, I wielka połączy ich miłość,
  Narody z południa nie będą więcej cierpiały głodu i strasznych schorzeń,
  Które w czasach wyzysku ich z wielką siłą nękały,
  W związku z narodem polskim,
  Utworzą wielkie wspólne, szczęśliwe królestwo,
  Rządzone przez króla i radę ludową,
  Majątek narodów zostanie sprawiedliwie rozdzielony,
  Źli ludzie zostaną ukarani,
  I w nowym, wspólnym, szczęśliwym królestwie,
  Stanie się miłość bliźniego bez granic hej:-)))

 • ~waldus 2021-10-19
  20:12:39

  67 24

  ~Franek:

  Panie Franku, to co tam nosisz na górze to jest mózg. Jak zaczniesz ten organ bardziej używać to sobie wtedy będziemy pisać.

 • ~Iro 2021-10-19
  21:13:46

  34 52

  Taaaa, coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że Polacy prędzej sami się zagryzą niż ktoś inny ich wykończy....Już się rzygać chce od tych Waszych kłótni.. Co nie zmienia faktu, że według mnie mamy najgorszy rząd od lat, i też najgorszą ,pożal się Boże,opozycję....Bo żeby nie potrafić wykorzystać tych wszystkich wpadek rządu to trzeba naprawdę być geniuszem. A najgorsze jest to że skubani poza wizją ściskają sobie ręce i kpią z nas, zwykłych obywateli....i ich wyborców.

 • ~PEACE64 2021-10-19
  21:35:45

  56 37

  Panie Iro-może jakiś przykład,zanim napiszesz coś takiego-"mamy najgorszy rząd od lat"
  Pozdrawiam.

 • ~Tadeusz Kiełkowski 2021-10-19
  21:49:54

  55 12

  Osioł

 • ~dzideq 2021-10-19
  23:07:37

  97 23

  Nie ma nic gorszego niż posłowie czerwoni typu Kohut, Cimoszewicz, Miller a i Kwaśniewski
  Putin jest z nich zadowolony.
  Swojaki

 • ~dzideq 2021-10-19
  23:19:47

  74 19

  Stop wszystkim komunistycznym mordercom i ich poplecznikom.
  Nie było żadnej gorszej formacji .

 • ~obywatelgt 2021-10-20
  08:03:09

  4 7

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~rzyt 2021-10-20
  09:18:22

  70 11

  Panie Kohut, będę z Pana bardzo zadowolony, gdy Pinokia dostanie Biedroń, który obiecał że zrezygnuje z mandatu europosła....

  Proszę też o Pinokia dla Tuska, który obiecał i nie dotrzymał słowa o podatkach 3x15%, ponadto mówił "...jeśli jakiś minister przyjdzie z propozycją podwyżki podatków to osobiście wyrzuci go z rządu..." Dodatkowo ostatnio "zapomniał" o znajomości z Nowakiem S.

  Chyba że ma Pan sklerozę i nie pamięta pewnych faktów; w takim razie nie nadaje się Pan na europosła, bo może Pan nie pamiętać z czyjej woli pełni Pan służbę.
  Satysfakcja za taką postawę co może Pana spotkać "gest Korwina-Mikke" czego Panu po skończonej kadencji życzy coraz więcej wyborców.

  P.S. Czyżby Pan w PE robił za "pomarańczową alternatywę"? Pokaż Pan efekty swojej służby dla Polski? Chyba że...?

 • ~FAKOFPIS 2021-10-20
  19:24:23

  23 11

  Fajnie by było gdyby "Pinokio" wręczył zmieniającemu podglądy jak rękawiczki Kohutowi chorągiewkę by ta wskazywała mu aktualnie skąd wieje wiatr. Ci dwaj goście są siebie warci, Matołusz Krzywogęby przecież niedawno kochał kasę od Mao Tse Tuska a dziś kocha przelewy od Kim Dżong Kwaka.

 • ~Jurek Nowak 2021-10-20
  20:59:50

  30 5

  Panie Łukaszu. Zamiast popisywać się w E-Parlamencie, poszedłby Pan na grób swojej Matki i zapaliłby znicz . W nostalgii i żałobie zastanowiłbym się , nad tym , co robi dla Polski, NASZEJ POOLSKI !!!!!!!!!!!!!!

 • ~kurier 2021-10-20
  21:21:15

  9 24

  Kolego rzyt. Za Tuska rządził Tusk, za Pawlaka Pawlak, za Millera Miller, za Gierka Gierek. A obecnie rządzi Kaczyński a inni tylko udają. Poza tym nawet jeśli poprzednik kłamał to czy przyzwoitej osobie wypada kłamać jeszcze więcej? Pinokio dla Morawiecki powinien dostawać codziennie Pinokia.

 • ~PEACE64 2021-10-20
  21:35:22

  32 8

  Panie kurier-tusk "rządził"chciałeś chyba napisać?
  Te jego "rządzenie" POlegało na kradzieżach,kłamstwach,oszustwach,wyprzedazy majątku narodowego i niszczeniu wszystkiego co polskie!!!
  Więc te bajeczki to oPOwiadaj dzieciom w przedszkolu i to tylko tym co mają mniej niz 6lat.!
  Pozdrawiam.

 • ~Dintojra 2021-10-20
  23:24:43

  2 30

  Tak się zastanawiam, czy duża ilość minusów przy rozsądnej wypowiedzi i duża ilość plusów przy pierdołach nie mających nic wspólnego z rzeczywistością (poza obowiązującym zdaniem partii) to są prawdziwe odczucia rybniczan/Polaków czy tylko multikonta ?
  swoją drogą nadal nie rozumiem, jak dla Redakcji jest to problem ukrócić te praktyki np. pana Smołki ?

  Wracając do tematu: jeśli rybniczanie/Polacy naprawdę tak myślą jak partia przewodnia, to raczej dla tego kraju ratunku już nie ma :(
  Co co coś potrafią, a jeszcze nie wyjechali - powinni to zrobić za chwilę, ci co mogą ale mieli obawy też pewnie to zrobią i zostanie katotaliban pisowski... pytanie co te niedorajdy życiowe są w stanie osiągnąć nie pracując, szermując pseudo patriotycznymi sloganami wpajanymi przez matkę partię ? sądzę, że nic... ale próbujcie choć :)

 • ~PEACE64 2021-10-21
  00:40:54

  28 5

  Panie Dintojra od SzP.Smołki to POproszę 3dintojre w bok!
  A jak się panu nie POdoba w "tym kraju" z któregoś pan uciekł jak Tusk,to wracać teraz nie musisz,bo my Cie tu nie POtrzebujemy bo się bogacimy i rozwijamy i nie chcemy POwrotu kilkusetmiliardowej dziury w VAT.hej :-)

 • ~Łukasz Wilczek 2021-10-21
  05:19:02

  30 4

  Ten nieskalany pracą dziwak potrafi jedynie szopki strugać. Za robotę się weź darmozjadzie.

 • ~Franek 7 2021-10-21
  07:15:27

  3 30

  ~Dintojra
  2021-10-20
  23:24:43
  0 3
  Tak się zastanawiam, czy duża ilość minusów przy rozsądnej wypowiedzi i duża ilość plusów przy pierdołach nie mających nic wspólnego z rzeczywistością (poza obowiązującym zdaniem partii) to są prawdziwe odczucia rybniczan/Polaków czy tylko multikonta ?„

  Bardzo dobre pytanie. Odpowiedz brzmi, że to multikonta. Kazimierz Smołka- znany płatny trol PiSowski, na tym forum występujący jako np. Franca77 a w tym wątku PEACE64 ma w sumie ( policzyłem to) około 17 różnych nicków. Pisze bzdury o tym jak to Tusk sprzedawał kraj i później sam sobie wystawia 17 plusów. Ma to wytworzyć wrażenie, że tak myśli szeroka opinia społeczna. Tak działają farmy troli którym niejaki pan Szefernaker z PiSu robi przelewy z budżetu państwa. Tak, tak- my za to płacimy.

 • ~rob78 2021-10-21
  08:48:08

  6 26

  Debil dyskutuje z idiotą(sam ze sobą) pod różnymi nickami.Jak to nie jest choroba psychiczna, to nie wiem jak to nazwać. Czy administracji portalu nie przeszkadza takie zaśmiecanie ? Cymbał siedzi za granicą i narzeka na UE która go żywi, a wychwala Polskę rządzoną przez nieudaczników w której od lat nie mieszka. Do reszty normalnych forumowiczów, to proponuje olać cepa i nie wchodzić w dyskusje która i tak nie ma sensu. Każdy kolejny odpisany post to pożywka dla trolla.

 • ~kokosz321 2021-10-21
  11:03:25

  4 31

  I bardzo dobrze. Jechać z dziadami. Dosyć tego katotalibanu i ciemnogrodu....
  Dzieci mają więcej religii w szkole niż języków obcych - to chore.

 • ~Lech Zimny 2021-10-29
  12:48:39

  3 16

  Nie ma większych faszystów i nazistów w Polsce od pis-baranów. Kaczyński na swoich kaczych łapach krok w krok idzie po śladach Hitlera prześladując swój naród i niszcząc sojusze Polski.

 • ~terezina 2021-11-06
  08:41:08

  0 12

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy z grobu radzieckich żołnierzy (na cmentarzu komunalnym) powinna zniknąć czerwona gwiazda?
Oddanych głosów: 2743