Tagi: Focus Mall, biznes, sklep
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Renta wdowia. Sprawdź, jakie warunki należy spełnić, by otrzymać świadczenie
+9 / -6Seniorzy szturmują ZUS. Posypały się wnioski o nowe świadczenie. Jak jest w Rybniku?
+12 / -14Ważna reforma wylądowała w koszu. "Rynek pracy miał być ucywilizowany, ale nie będzie"
+0 / -3Mikołaj łaskawy dla kierowców. Przed świętami taniej na stacjach benzynowych
+1 / -9Ceny wigilii i Bożego Narodzenia 2024 – Czy to będą najdroższe święta w historii?
+1 / -16Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert
~KeRim 2010-08-28
10:06:11
Kolejny opłacony artykuł....
~Bialy Rekin_1 2010-08-28
13:44:25
kerim85 - może i opłacony artykuł, ale przecież "rybnik.com.pl" utrzymuje się z reklam, więc co w tym dziwnego. W prasie też często zamiast tradycyjnych reklam mających formę ogłoszenia można spotkać np. rozmowy z właścicielami firm, pod którymi drobnym druczkiem jest napisane "artykuł sponsorowany". To czasami przynosi lepszy efekt niż zwykła reklama. Na tradycyjne reklamy większość ludzi już nie reaguje, a artykuł przeczytają.
~tropiciel_debili 2010-08-28
16:23:29
A ja jestem za tym zeby pisac o takich rzeczach. I dobrze ze ta siec komorkowa poszla w cholere a zastapila ja nalesnikarnia, bo tych punktow operatorow GSM jest na miescie wszedzie pelno, ze az sie w glowie kreci. Lepiej zeby byly jakies knajpki itp. Levi's tez fajnie ze sie pojawil. Na pewno ciekawszy sklep niz Oxide.
~ 2010-08-28
23:13:29
nalesniki znikana tak szybko jak i powstaly,a ty tropicielu debili wszystko ci sie podoba ciekawe ile razy zjesz te nalesniki,pewnie ani razu ale piszesz zeby pisac,trop u siebie w rodzinie pewnie znajdziesz wielu. pozdro 600
~ 2010-08-29
02:16:52
No i co z tego, że jest opłacony? To nie jest serwis Urzędu Miasta, tylko osobna redakcja. Może się utrzymywać z jakich środków chce.
~ 2010-08-30
08:30:57
a ja z innej troche beczki, bylem kiedys w rybniku jakos ok 10 rano, postanowilem zjesc sniadanie, wszystko zamknięte, nalesniki od 11 albo 12-tej wlasnie - dla mnie kicha.
wyladowalem w mc donaldzie :)
~xanto 2010-08-30
19:04:22
Kerim85, Biały Rekin ma rację. Mi takie artykuły nie przeszkadzają, a pamiętaj, że rybnik.com.pl to prywatny biznes, którego prowadzenie kosztuje i to sporo. To nie serwis miejski, który można utrzymać z naszych podatków, ale stronka, która bez reklam i sponsorowanych artykułów funckjonować nie będzie. Ciekawe, czy gdyby nie było reklam m.in. z Focusa i takich 'wspierających' artykułów i trzeba by było płacić np. 20 zł miesięcznie abonamentu za dostęp do pełnej treści artykułu to być tak łatwo zapłacił za takie rozwiązanie? Dzieki reklamodawcom serwis funkcjonuje (i to sprawnie) i korzysta z niego kilkadziesiąt tysięcy ludzi, a nie kilkadziesiąt osób, które wykupiłyby ewentualny abonament. Więc proszę Ciebie i innych, którzy każdy taki news komentują w ten sam sposób - dajcie sobie spokój :) Wyrażasz zawsze ciekawe opinie, za wyjątkiem takich jak ta powyżej :D
~abcdef 2010-09-02
17:46:47
~kerim85- A Ty pracujesz społecznie??