Lekkoatletyka, TL ROW Rybnik: Julia Polak druga na 200 metrów w Grand Prix Gliwic

2021-05-28, Autor:

Cała plejada wybitnych polskich lekkoatletów wystartowała w Grand Prix Gliwic w lekkoatletyce. Świetnie w tych zawodach zaprezentowała się sprinterka TL ROW Rybnik, Julia Polak.

W Grand Prix Gliwic w biegu na 200 metrów Julia Polak zajęła drugie miejsce w czasie nowego rekordu życiowego 23,92s. Bieg zwyciężyła bohaterka ostatnich sztafetowych mistrzostw świata z Chorzowa, Klaudia Adamek z Gwardii Piła (23,75s), a na trzecim miejscu przybiegła najlepsza juniorka kraju Magdalena Niemczyk z Tiki-Taka Kolbuszowa (24,07s).

Julia Polak wystartowała również w biegu na 100 metrów. Niestety mocno spóźniła start i z czasem 11.80s zajęła siódme miejsce, a wynik ten jest również jej rekordem życiowym.

Oceń publikację: + 1 + 6 - 1 - 0