Kultura, rozrywka i edukacja

Lekkoatletyczne sukcesy uczniów ZST

2013-11-14, Autor:
Zawodnicy Zespołu Szkół Technicznych po wygranych w zawodach miejskich i pokonaniu żorskiej szkoły w zawodach rejonowych, pierwszy raz od wielu lat uzyskali awans do etapu wojewódzkiego w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej.

Drużyna zdobyła 1037 punktów, co wystarczyło na zdobycie dziewiątego miejsca na szesnaście startujących szkół w kategorii chłopców. Indywidualnie zawodnicy wywalczyli dwa miejsca na podium: Patryk Hojczak zajął drugie miejsce w pchnięciu kulą, a Mateusz Kokoszek był trzeci w biegu na 100 metrów.