zamknij

Wiadomości

Krok od wybuchu w bloku. Lokatorka nie chciała wpuścić strażaków

2017-09-14, Autor: KK

Wczoraj o godzinie 20.40 strażacy otrzymali informację o wyczuwalnym zapachu gazu z mieszkania na ulicy Morcinka w dzielnicy Niewiadom. Wezwali do pomocy policję, ponieważ lokatorka była względem nich agresywna.

Reklama

Źródłem wycieku gazu była nieszczelna butla z gazem. - Po sprawdzeniu poziomu stężenia gazu w powietrzu, przekraczał on granicę wybuchowości – mówią rybniccy strażacy.

Po wielokrotnym pukaniu strażacy otworzyli drzwi siłą. Lokatorka nie wykazała chęci do współpracy witając służby agresywnym zachowaniem. Dlaczego była tak nastawiona w obliczu zagrożenia życia? Policja nie ujawnia powodów.

Zdarzenie mogło zakończyć się tragedią. Jednakże strażacy opanowali sytuację. Butlę zakręcono na czas i wywietrzono pomieszczenie. Lokatorce i mieszkańcom bloku nic się nie stało.

Wartościowy artykuł? Cieszymy się! Jesteśmy niezależnym medium, a nasi dziennikarze codziennie starają się przedstawiać Ci rzetelne informacje. Jeśli doceniasz naszą pracę, możesz nas wesprzeć. WSPIERAJ NAS! »

Oceń publikację: + 1 + 43 - 1 - 5

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~MistrzMijagi 2017-09-14 13:25:57

  Niewiadom górny to po prostu stan umysłu....

  41 12
 • ~kucz 2017-09-14 13:47:57

  Lpg jest w autach. w domu propan-butan, chyba że auto garazowalna w mieszkaniu

  11 43
 • ~SR1 2017-09-14 14:16:49

  LPG to skrót z J.ang. Liquefied Petroleum Gas znany jako propan-butan

  55 1
 • ~Elwirka 2017-09-17 20:32:24

  Mam to nieszczęście mieszkać w sąsiedztwie tej patologicznej rodziny.
  Widziałam całą akcję służb ratowniczych i chciałabym im podziękować za profesjonalne wykonanie zadania , gdyby nie oni cały blok wyleciałby w powietrze, a łatwo nie było. Strażacy jako jedyni nie przestraszyli się krzyków i wyzwisk pani K. i podjęto decyzję o wyłamaniu drzwi (niestety wielokrotnie wzywana policja do innych incydentów zawsze pokornie odchodziła). Wszyscy mieszkańcy mamy nadzieję, że wobec tej pani zostaną wyciągnięte konsekwencje i nareszcie skończy się nasz koszmar.

  5 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy weźmiesz udział w II turze wyborów prezydenckich?
Oddanych głosów: 289