Koszykówka: bez niespodzianki w Niepołomicach

2020-02-23, Autor:

W rewanżowym pojedynku RMKS Rybnik przegrał z MTS Ikar Niepołomice 59:82.

Drugi mecz RMKS Rybnik z MTS Ikar Niepołomice w ciągu dwóch dni i druga porażka. Pierwsza kwarta była niemal identyczna jak we wczorajszym meczu w Rybniku.

Jeszcze w 8 minucie meczu rybniczanki prowadziły z Ikarem 18:15 ale już do końca tej części meczu gospodynie zdobyły z rzędu 10 punktów przy zerowym dorobku naszych zawodniczek. Druga kwarta to pogrom w wykonaniu Niepołomic. Zdobyły z rzędu 22 punkty a całą kwartę wygrały 26:4.
RMKS wygrał drugą połowę, ale było to za mało, aby odnieść zwycięstwo.

- Mieliśmy słaby koniec drugiej kwarty. Nic nie trafialiśmy, a rywalki trafiły z kontry 20 punktów pod rząd i było po zawodach. Zaangażowanie z naszej strony na pewno było większe, niż dzień wcześniej, no ale moment, gdzie kontry szły jedna za drugą nas wykończył - podsumował Grzegorz Korzeń, trener RMKS Rybnik.

MTS Ikar Niepołomice - RMKS Rybnik 82:59 (25:18, 26:4, 15:21, 16:16).

Punkty dla naszego zespołu zdobyły: J. Sobota 17 (2x3), K. Danielewicz 10, D. Bednarek 9 (1x3), M. Struzik 8 (1x3), J. Kocon 8, M. Lamczyk 6 (2x3), M. Stefaniak 1, N. Banaś 0.

Za tydzień w sobotę 29 lutego meczem w Rybniku z MOSiR-em Bochnia RMKS zakońy tegoroczny sezon. Początek meczu o godzinie 17.00.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 2