zamknij

Wiadomości

Kolejna dzielnica doczekała się nowego boiska. W którym miejscu się znajduje?

2014-10-21, Autor: bf
Wczoraj otwarto kolejne boisko wielofunkcyjne. Tym, razem nowego obiektu sportowego doczekali się uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w dzielnicy Golejów.

Reklama

Liczba boisk wielofunkcyjnych w Rybniku przekroczyła już liczbę 40. Nowym obiektem sportowym mogą od wczoraj pochwalić się teraz uczniowie chodzący do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Golejowie. W uroczystym przecięciu wstęgi wzięli udział m.in. prezydent Adam Fudali, jego zastępcy, a także społeczność szkolna która zaprezentowała zgormadzonym swoje osiągnięcia sportowe. Boisko w Golejowie powstało w miejscu dawnego gruntowego, a wybudowało je Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe GRUMIX ze Słupii za kwotę 412,5 tys. zł.

>>Zdjęcia z otwarcia nowego boiska<<
Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
  • ~Rasputin 2014-10-21 18:28:20

    Ktoś kiedyś powiedział mi, że rok 2014 będzie rokiem otwierania. Tak jak rok 2010. Nie do końca wierzyłem, ale jak się teraz zastanawiam, to aż dziw bierze, że wszystkie inwestycje z ostatniego okresu kończą się akurat na miesiąc lub dwa przed wyborami. Zaskakujące, nie sądzicie ?

    15 0
  • ~Anabioza 2014-10-21 18:30:15

    Kampania pełna parą. Ciekawe czy oprócz Pana Adama obecny był jego komitet poparcia czy wsparcia.

    11 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Przepisy dotyczące aborcji w Polsce:

Oddanych głosów: 2148