zamknij

Wiadomości

Kłęby pary przy Chwałowickiej. Co się stało?

2021-01-17, Autor: bf

Nasz Czytelnik przesłał nam dzisiaj po południu zdjęcie z ulicy Chwałowickiej. Przed jednym z bloków z ziemi zaczęła buchać para. Jak się okazało, doszło do awarii ciepłociągu.

Reklama

Do opisywanej sytuacji doszło na osiedlu przy ul. Chwałowickiej w dzielnicy Meksyk. Czytelnik zauważył, jak z ziemi zaczęły wydobywać się kłęby pary, topiąc w miejscu śnieg.

Sprawa została zgłoszona do pogotowia ciepłowniczego PGNIG TERMIKA Energetyka Przemysłowa. Na szczęście mieszkańcom okolicznych bloków nie grozi przerwa w dostawie ciepła.

- Doszło do małego wycieku, który nie zagraża dalszemu ogrzewaniu mieszkańców oraz elektrociepłowni. Mamy sytuację pod kontrolą – słyszymy w pogotowiu.

Wiadomo, że rozszczelniła się nowa sieć, będąca jeszcze na gwarancji. Ciepłownicy już zajmują się usuwaniem awarii.

Kolejny z naszych Czytelników przesłał nam wideo z miejsca zdarzenia:

Oceń publikację: + 1 + 7 - 1 - 4

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
  • ~nostrzyk 2021-01-17 17:20:00

    Jak to co się stało? jakiś umrzyk z piekła zrobił podkop i uciekł i tylko dziura po jego ucieczce zastała i dlatego bucha para

    9 21
  • ~Kwinto 2021-01-17 18:09:13

    Może to źródło geotermalne? Pytanie co przybędzie pierwsze PGNIG czy ojciec Tadeusz ze swoją świtą.

    26 14

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy władze Rybnika powinny zwiększać nakład oraz koszty wydawania "Gazety Rybnickiej"?




Oddanych głosów: 478