zamknij

Sport i rekreacja

Kacper Woryna piątym juniorem w Polsce

Na torze w Częstochowie odbył się finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski.

Reklama

W imprezie wystąpiło dwóch juniorów ROW-u. Kacper Woryna (10 punktów) zajął piąte miejsce, a Robert Chmiel (7 punktów) był dziewiąty.

Młodzieżowym mistrzem Polski został Daniel Kaczmarek z Fogo Unii Leszno.

Klasyfikacja końcowa:
1. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) - 14 (3,2,3,3,3)
2. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń) - 13 (3,3,3,1,3) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
3. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 13 (3,1,3,3,3) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
4. Krystian Pieszczek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 12 (3,3,2,2,2)
5. Kacper Woryna (ROW Rybnik) - 10 (2,2,1,2,3)
6. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) - 9 (1,2,3,1,2)
7. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) - 8 (1,1,2,3,1)
8. Hubert Łęgowik (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) - 7 (2,0,2,3,d)
9. Robert Chmiel (ROW Rybnik) - 7 (2,3,1,0,1)
10. Marcin Nowak (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 6 (0,0,2,2,2)
11. Oskar Bober (Orzeł Łódź) - 5 (2,3,0,0,w)
12. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 4 (0,0,0,2,2)
13. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) - 4 (1,2,0,1,0)
14. Oskar Polis (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) - 4 (1,1,1,0,1)
15. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) - 3 (0,1,0,1,1)
16. Dawid Wawrzyniak (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 1 (0,0,1,0,0)

Bieg po biegu:
1. (65,84) Kaczmarek, Woryna, Gała, Cyfer
2. (65,60) Smektała, Chmiel, Polis, Wawrzyniak
3. (65,61) Pieszczek, Łęgowik, Karczmarz, Trzensiok
4. (65,67) Przedpełski, Bober, Kubera, Nowak
5. (65,09) Przedpełski, Kaczmarek, Smektała, Trzensiok
6. (65,30) Pieszczek, Woryna, Polis, Nowak
7. (65,23) Chmiel, Gała, Kubera, Łęgowik
8. (65,11) Bober, Karczmarz, Cyfer, Wawrzyniak
9. (65,56) Kaczmarek, Łęgowik, Polis, Bober
10. (65,39) Smektała, Kubera, Woryna, Karczmarz
11. (65,70) Gała, Nowak, Wawrzyniak, Trzensiok
12. (65,38) Przedpełski, Pieszczek, Chmiel, Cyfer
13. (65,41) Kaczmarek, Nowak, Karczmarz, Chmiel
14. (65,68) Łęgowik, Woryna, Przedpełski, Wawrzyniak
15. (65,64) Smektała, Pieszczek, Gała, Bober
16. (66,35) Kubera, Trzensiok, Cyfer, Polis
17. (66,43) Kaczmarek, Pieszczek, Kubera, Wawrzyniak
18. (67,06) Woryna, Trzensiok, Chmiel, Bober (u/w)
19. (66,43) Przedpełski, Gała, Polis, Karczmarz
20. (66,51) Smektała, Nowak, Cyfer, Łęgowik (d4)

Bieg dodatkowy o 2. miejsce:
21. (67,01) Przedpełski, Smektała

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.