Ju Jitsu: trzy złote medale RKJJS w MP BJJ

2011-12-04, Autor:
Kolejne medale dla Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego.

Listopad był bardzo pracowitym miesiącem dla zawodników Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego. Najpierw dzieci i młodzież startowali w Lidze Ju Jitsu, gdzie zdobyli wiele medali.

SZCZYGIEŁ Oliwier II miejsce BJJ /II miejsce

Natomiast  20 listopada  juniorzy i seniorzy RKJJS wzięli udział w I Mistrzostwach Polski Brazylijskiego Ju Jitsu, które odbyły się w Jaworznie. Impreza została zorganizowana przez Polski Związek Ju Jitsu, gdzie trener Mariusz Wowra RKJJS jest członkiem Zarządu PZJJ oraz członkiem komisji BJJ przy PZJJ. W zawodach wystartowało 300 zawodników. Dla rybniczan była to pierwsza impreza MP BJJ, w której brali udział. Podczas zawodów zdobyli aż trzy złote medale: Weronika Albrecht (w kat. + 70 kg białe pasy junior), Magdalena Albrecht (w kat do 70 kg biale pasy) i Oliwier Szczygieł (w kat do 83 kg białe pasy). Z kolei drugie miejsce wywalczył Bartłomiej Bednarczyk (w kat. do 73 kg purpurowe pasy senior). Ponadto startowali Bartosz Sobik i Alan Suska.

Oceń publikację: + 1 + 6 - 1 - 0